Molydal - specjalista w smarach

Posted on 06/09/2019 7:47am

Molydal to firma specjalizująca się w smarach i systemach smarowania, które mają zastosowanie właściwie we wszelkich branżach przemysłu. Jak rozwijało się to przedsiębiorstwo oraz co może obecnie zaoferować?


Historia firmy Molydal


Przedsiębiorstwo Molydal powstało we Francji 1958 roku.
Inspiracją do otwarcia tego przedsiębiorstwa było zastosowanie przemysłowe amerykańskich odkryć naukowych z czasów II wojny światowej. Te właśnie odkrycia pozwoliły na wykorzystanie zalet molibdenitu, czyli sproszkowanego dwusiarczku molibdenu w wielu procesach smarowniczych. W związku ze zwiększaniem sprzedaży i wciąż rosnąca pozycją na rynku, w 2002 roku utworzona została baza magazynowo-biurowa zlokalizowana w Mirosławicach pod Wrocławiem.

Czy masz ochotę przeglądnąć następne wpisy? W takim razie namawiamy do wejścia w link - tam czeka na Ciebie autorska strona www (http://www.securityservice.pl/pl/ochrona-radomsko/).

Obecnie firma Molydal jest czołowym liderem w swojej branży. Oferuje różnorodny asortyment smarów, olejów i innych środków tak zwanej chemii przemysłowej.

Jeśli chcesz zyskać dodatkowe informacje na opisywany wątek, to przejrzyj witrynę, która takiego typu dane zawiera. Niewątpliwie będą interesujące.

Na specjalne zamówienie opracowuje również preparaty smarowe, które spełniają indywidualne potrzeby klientów.


noże
Author: ohhenry415
Source: http://www.flickr.com


W jakich branżach stosuje się produkty Molydal?


Oficjalnym i wyłącznym przedstawicielem w Polsce jest BGM Molydal Sp.j. - kwalifikowany dostawca zakładów przemysłowych, które reprezentuje praktycznie wszystkie branże przemysłu. Produkty Molydal smary molydal stosowane są między innymi w przemyśle motoryzacyjnym, meblowym, papierniczym, chemicznym, spożywczym oraz farmaceutycznym.


Ponadto smary Molydal wykorzystywane są przez producentów urządzeń AGD, audio/video, urządzeń elektrotechnicznych i elektronicznych, producentów metalowych elementów budowlanych oraz konstrukcyjnych, jak również elektrownie, huty, kopalnie - tutaj.

Tags: sprzęt, branża, lokal, opon