Moda męska – które trendy cechują się dziś dużym zainteresowaniem?

Posted on 30/07/2018 7:29am

Przez lata moda kojarzyła się w szczególności z kobietami. Rzeczywiście, do niedawna to panie z zapartym tchem śledziły trendy modowe oraz próbowały je przemycić do komponowanych strojów. Aktualnie jednakże coraz więcej mężczyzn jest rzeczywiście zainteresowanych modą i zwraca baczną uwagę na własny wygląd. Jakie trendy w modzie męskiej odznaczają się dzisiaj dużym zainteresowaniem?
Author: Robert Sheie
Source: http://www.flickr.com
Przede wszystkim, faktycznie wielu mężczyzn zaczęło zakładać eleganckie ubrania. Przemycanie garniturów w codziennych ubiorach jest nagminne. Garnitur przestał być notabene nudnym połączeniem marynarki i spodni, najczęściej w klasycznych czarnym kolorze. Aktualnie rządzą garnitury (www.noor.pl/pl/page/7/kolekcja/31/Marynarka%20br%C4%85zowo-zielona%20w%20krat%C4%99) kolorowe, w połączeniu z ciekawymi materiałami. Co więcej, krawaty często są zamieniane na muszki. Dużo osób decyduje się też na garnitury inspirowane modą vintage. Jest to o tyle prostsze, że sklepy nie traktują już mężczyzn, jak klientów drugiej kategorii, bazując przede wszystkim na kobietach - wręcz przeciwnie, męskie części sklepów odzieżowych stale się rozwijają. Każdy mężczyzna powinien mieć we własnej szafie półbuty męskie, jakie znakomicie będą się nadawały do różnego rodzaju stylizacji. Ponadto, obowiązkowym elementem ubioru powinny być też torby męskie, szczególnie jeśli na co dzień dana osoba ubiera się elegancko. Jest to alternatywa dla zwyczajnego, sportowego plecaka, jaki niestety w połączeniu z garniturem może dać groteskowy rezultat.

Author: Peter McConnochie
Source: http://www.flickr.com
Niezależnie od tego, jakie ubrania zakłada się przeważnie, obecnie każdy mężczyzna stara się posiadać we własnej szafie przynajmniej jeden elegancki, doskonale dobrany garnitur. To właśnie takie garnitury ( www.mengarnitury.pl/pl/page/7/kolekcja/?category_id=14 ) są jednym z najgorętszych trendów kilku ostatnich lat, jako że mężczyźni w końcu zrozumieli, że jest to dla nich najlepszy strój. Naturalnie, kwestią priorytetową jest dobranie pasującego garnituru, co niestety nie jest łatwe. Trzeba pamiętać, aby mankiety koszuli wystawały nieco zza rękawa marynarki, a spodnie nie były zbyt długie.Najczęściej, dobierany jest niewłaściwy rozmiar. Za duża marynarka i spodnie wyglądają naprawdę nieestetycznie. Ewentualnie, chcąc zmniejszyć koszty, można udać się do sklepu, w jakim obsługa ma konieczne doświadczenie i doradzi w wyborze odpowiedniego garnituru.

Tags: mężczyzna, moda, ubrania, krawaty