Mimo że widzimy bariery ochronne bardzo często nie uświadamiamy sobie, że są potrzebne w wielu sytuacjach

Posted on 18/10/2019 7:16am

Bariery ochronne niezwykle często możemy spotkać na dworcach autobusowych, parkingach lub przy przejściach dla pieszych na dworcach PKP. Powinny ustrzec nas one przed lekkomyślnym wejściem na strefę dla nas nie przeznaczoną.


Może wtedy chodzić o tory lub nawet o plac przy załadunku wielkich ciężarówek, kiedy pod kołami ogromnych samochodów nie powinny plątać się osoby postronne.


lustra przemysłowe
Author: Lamps&Company
Source: Lamps&Company


Wiele miejsc w przestrzeni ogólnodostępnej w obecnych czasach w pewien sposób może być dla ludzi niezbyt bezpieczna.

Przeczytaj informacje i obejrzyj serwis (https://www.intersport.pl/sporty/snowboard/odziez-snowboardowa/czapki.html), który na pewno Cię zainteresuje. Nie zwlekaj ani chwili! Zrób to już teraz! Na pewno nie będziesz żałować.

Z tej przyczyny zazwyczaj zagradza się te tereny. Montuje się wtedy bariery ochronne, które oferuje Anter System Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Są one zazwyczaj czarno-żółte, tak żeby były widoczne z daleka nawet przy złej aurze. Bariery ochronne są zazwyczaj stalowe, tak aby przetrwały zderzenie z jakimkolwiek autem.

Szukasz dodatkowych informacji, by poszerzyć swoją wiedzę na ów temat? Zapraszamy do następnego wpisu. Wyszukasz go na portalu (https://www.sportwheels.pl/pol_m_Producenci_GMP-ITALIA-459.html) pod linkiem.

Istnieją nawet tłumiące bariery ochronne, które wyginają się od pionu, żeby potem powrócić do swojego pierwotnego umiejscowienia. Wygląda to wówczas ładniej i nie zagraża następnym użytkownikom, przykładowo drogi, że wjadą w odchylony słupek. Lustra przemysłowe również wydają się być niezwykle użyteczne w magazynach albo na ulicach. Za ich pomocą możemy dostrzec czy zza zakrętu nie wyjeżdża jakiś samochód i czy mamy prawo bezpiecznie wyjeżdżać. Jest to o tyle ważne, że przeciwdziała karambolom. Zazwyczaj lustra przemysłowe są wyprodukowane z nietłukącego się tworzywa.
Z tej przyczyny bez problemów mogą latami stać na zakrętach.


Aby zwiększyć bezpieczeństwo na drogach czy w magazynach należy stosować przyrządy, które według norm BHP są niezbędne.

Tags: gra, stal, przemysł