Letni niezbędnik podczas urlopów z maluszkami. Polecane produkty

Posted on 10/11/2022 7:57am

Już wkrótce letnie szaleństwo. Czas wakacyjnych wczasów, rodzinnych wycieczek i spędzania czasu na placach zabaw. By dobrze się bawić podczas pobytu na długo wyczekiwanych wczasach i w ostatniej chwili w pośpiechu nie szukać niezbędnych akcesoriów, zróbmy przydatną listę i – jeżeli jest taka potrzeba – uzupełnijmy nasze zasoby o dodatkowe produkty.


Niemowlę
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Sprzedającymi się jak świeże bułeczki produktami w sklepach z asortymentem dziecięcym są obecnie między innymi nosidła dla dzieci, koce piknikowe i zabawki do piasku. Jeżeli maleństwo samo nie chodzi, a spacerówka podczas długich pieszych wycieczek albo spacerów, raczej nie zda egzaminu, zainwestujmy w nosidełko.

Wybierzmy je tak, żeby było komfortowe dla rodzica i dla dziecka. Możemy wybrać nosidełko klasyczne albo turystyczne. Turystyczne będzie miało tę zaletę, że można będzie je złożyć gdy już nie będzie potrzebne i tym samym można zaoszczędzić troszeczkę miejsca na przykład w samochodzie lub naszym bagażu.

Frapują Cię przedstawiane tu sprawy? Jeżeli tak, to kliknij jeszcze ten link - są tu ważne informacje, które także Cię zainteresują.

Złożone nosidełko można dopiąć do plecaka i tym sposobem zyskać wolne ręce. W tego typu nosidle nosimy malucha jak plecak – na plecach, bo taką ma ono konstrukcję – szerokie i wzmocnione szelki i pas biodrowy na stelażu. Pociechę umieszczamy w specjalnie zaprojektowanym, komfortowym koszu. Niezmiernie ważne jest, żeby nosidła dla dzieci były przystosowane do wieku i postawy ciała, dlatego typ turystyczny przez swoją konstrukcję, polecany jest dla nieco starszych maluchów. Sprawdź więcej: .

Gdy potrzebujemy chwili przerwy na trasie, przyda się koc piknikowy. To kocyk, który z jednej strony ma ciepłą i miłą w dotyku tkaninę (na przykład polar), z drugiej nieprzemakalną warstwę folii termoizolacyjnej a pomiędzy nimi ma miękką piankę. Jest idealnym rozwiązaniem na małe nierówności terenu albo gdy na trawie jest jeszcze poranna rosa. Kocyki tego typu mają zwykle poręczną konstrukcję i ich złożenie lub zwinięcie w niewielki pakunek zajmuje zwykle kilka chwil. Tkaniny, z których są zrobione, są cienkie przez co koc nie zabierze dużo miejsca. Żeby rodzice odpoczęli choć przez chwilę, w trakcie przyjemnego popołudnia nad wodą albo w ogródku, przydadzą się zabawki. Niezależnie od tego, czy to piaskownica, czy rozległa plaża, nie tylko foremki czy wiaderka, które można wielokrotnie napełniać, ale także łopatki, grabki i wszystkie zabawki „napędzane” przesypującym się piachem zajmą dzieci na długie godziny. Dla zaciekawionych znacznie więcej tu: .

Przedstawione produkty są niebywale praktyczne i posłużą naprawdę długo. Niezależnie od okolicy, w której spędzamy wczasy, warto mieć ze sobą zabawki do piasku i kocyk na przerwy w pieszych wędrówkach, które ułatwi nam nosidełko.

Tags: zabawki, piaskownica, nosidełka