Każdy, kto posiada salon fryzjerski albo restaurację, zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny jest wystrój i klimat danego miejsca

Posted on 03/10/2018 7:23am

Lokal tworzą ludzie - to fakt, ale nie do końca. O miejscu często świadczy nie tylko świetny kucharz lub fryzjer, ale także kolor ścian czy cudowne drewno na posadzce.


stół
Author: ZP „Ćmielów”
Source: ZP „Ćmielów”
Lubimy w danym miejscu czuć się po prostu fajnie.


działalność
Author: Times Square Public Relations


Jeśli bistro ma najlepszego kucharza, a salon kosmetyczny - stylistę, to sukces lokalu będzie niemal gwarantowany. Potrzebny będzie jeszcze tylko klimat wnętrza. A ten klimat buduje tak zwany design. Nie sposób tego ominąć. Wobec tego właściciele lokali, gdzie regularnie przychodzą klienci, robią wszystko, by czuli się oni u nich miło - jak u siebie w domu. Istotny będzie trafny dobór odcieni, ale również surowców. I nie chodzi wyłącznie o ściany. Wbrew pozorom tak samo ważna jest także podłoga. Jej struktura oraz ogólne dopasowanie do wystroju całego lokalu. Wybór dobrego materiału jest niebywale ważny. Jeśli posiadamy lokal bardzo elegancki, to możliwe, że najlepiej będą u nas na podłodze wyglądały płytki, które przypominają drewno. Jest to hit ostatnich kilku lat. Niektóre salony czy restauracje stawiają też na mocne barwy. Popularne w dzisiejszych czasach są podłogi dla przykładu lawendowe czy pomarańczowe. Rzecz jasna muszą pasować do wystroju, ale ogólnie są pozytywnie odbierane przez klientów. I co najistotniejsze - dzięki temu rozwiązaniu lokal będzie zapamiętywany na długo.


Jeśli jesteśmy menadżerem jakiegoś lokalu i chcemy postawić na nietuzinkowy wystrój, to powinniśmy w szczególny sposób podkreślić podłogi. Powinniśmy być być pionierem ciekawych aranżacji.

Tags: salon, wygląd, czas