Każda kobieta pragnie wyglądać zjawiskowo - dlatego już w starożytności wymyślono makijaż dla zaakcentowania urody

Posted on 17/03/2019 7:21am

Już Kleopatra była znana z troski o swoją urodę. Zdawała sobie sprawę z tego, że piękno bywa szalenie ważne dla niejednej kobiety. To był jej atut oraz duma.


Od tej pory, pomimo upływu lat, niewiele się zmieniło.
guerlain baby glow
Author: Waag Society
Source: http://www.flickr.com


Kobiety nadal lubią troszczyć się o swą urodę. Uczęszczają na różnego rodzaju zabiegi, które wyszczuplają lub nawilżają. asortyment jest spory. Niemały nacisk kładą też na make-up. Jest to bardzo ważna część każdego damskiego ranka. Właściwy krem, baza i na końcu puder. Podstawowe kosmetyki. Najważniejszą rzeczą jest niezaprzeczalnie dobra maskara. Jednak wracając do podkładu - jest on regularnie lekceważony przez wiele kobiet. Jednak to złe podejście. Dzięki niemu ujednolica się kolor naszej cery i ukrywamy różne niedoskonałości, na przykład wypryski.


Guerlain Baby Glow to idealny podkład dla kobiety w każdym wieku. Rozprasza światło i dlatego nasza skóra jest bardziej rozświetlona. To nadzwyczajny kosmetyk, który wizualnie redukuje nasze zmęczenie. Dodatkowo nawilża naszą skórę, by była rozpromieniona oraz świeża. Nie czujemy go na buzi i nie robi efektu maski - to ogromny plus. Z Guerlain Baby Glow czujemy się i wyglądamy co najmniej kilka lat młodziej. Nieziemska przemiana. Dzięki temu podkładowi prezentujemy się pięknie i czujemy się pięknie.


I czy nie o to chodzi w makijażu? Podkład możemy kupić w kilku odcieniach, wobec tego niezależnie od cery niejedna z nas będzie go uwielbiać. Musi tylko wypróbować każdy i wybrać ten najlepszy dla siebie.

Tags: dom, efekt, asortyment, kupić