Jasne buty na szpilce, a może szpilki w kolorze bordo

Posted on 08/02/2019 7:47am

Być kobietą to nosić dobrze dopasowane obuwie. Chociaż oczywiście to, że zakładasz trampki nie oznacza, że nie jesteś kobietą. Ale, jeśli chcemy poczuć się kobieco i zwracać na siebie uwagę to na pewno warto włożyć szpilki. A tych jest wiele. Zależnie od tego, co mamy na sobie musimy dobrać właściwe szpilki. Idealną opcją okazują się cieliste szpilki, bo pasują do niemalże wszystkich stylizacji. Co istotne szpilki te mogą być niskie lub bardzo wysokie. Tak, więc jeśli chcemy obuwia, na co dzień to można postawić na cieliste szpilki do dziesięciu centymetrów, a jeśli idziemy na imprezę, to szpilki powinny mieć więcej niż 10 centymetrów.


buty damskie
Source: pixabay.com
Dodatkowo cieliste szpilki poza tym, że będą pasować do wszystkiego, to dodatkowo wydłużają optycznie nasze nogi. Jeżeli więc nie posiadamy jeszcze w swojej szafie takich szpilek to musimy to, czym prędzej zmienić. Dalej się zastanawiasz? Nie trać czasu, lepiej sprawdź polecaną ofertę. Bo dobrze jest posiadać w szafie szpilki, które rzeczywiście można ubrać do wszystkiego. Poza cielistymi szpilkami najlepiej znaleźć sobie jeszcze szpilki w jakimś mocnym kolorze i czarne klasyczne szpilki. Dzięki takim trzem parom szpilek zawsze będziemy miały, co włożyć na nogę. Jeśli do tego kobieta będzie posiadała jeszcze jakieś sportowe obuwie, to na sto procent nie będzie problemu z wyborem obuwia do konkretnej stylizacji. Szpilki w sensownych kolorach
Kiedy chcielibyśmy rzeczywiście świetnie wyglądać powinniśmy zwracać uwagę na to, jaki typ obuwia wybierzemy.
buty na obcasie
Author: Matthias Uhlig
Source: http://www.flickr.com


Dla jednych buty są ostatnim elementem, który jest wybierany i często sporo osób nie przykłada do wyboru butów wystarczającej wagi. Często zdarza się też tak, że mamy obawy przed mocnym kolorem na szpilkach, a tymczasem bordowe szpilki mogą się okazać idealnym dopełnieniem całej stylizacji. Warto, więc zastanowić się, czy najważniejszym akcentem w całym outficie nie powinny być kolorowe szpilki. Bordowe szpilki pasują do mnóstwa kolorów i tak jak mogą stać się najmocniejszym akcentem przy małej czarnej, tak też mogą być idealnym uzupełnieniem bardziej casualowej stylizacji np. możemy je założyć do spodni jeansowych i jakiejś bluzy. Jeśli nie wierzysz zobacz tu szpilki w kolorze bordo. Wszystko jest zależne od naszego ogólnego sposobu ubierania się i tego, jak będzie wyglądał nasz dzień. Istotne jest, by wszystkie elementy ubrania były ciekawie dobrane, ale również trzeba nie zapominać, żeby nie bać się bawić modą.

Tags: buty, szpilki, trampki