Jakiego rodzaju wyroby oferują warsztaty kamieniarskie i czy udzielają one gwarancji?

Posted on 07/11/2018 7:38am

Wszystkie spółki chcą zaproponować swym interesantom jak najszerszą ofertę. Tak działają również spółki, jakie produkują np. blaty kuchenne czy też schody.


Firmy z branży kamieniarskiej wytwarzają również produkty, które widzimy w nekropoliach.


zakład kamieniarski
Author: David Mellis
Source: http://www.flickr.com


Statki towarowe
Source: http://sxc.hu/


Każdy taki zakład kamieniarski mógłby pokazać swym interesantom różnego typu realizacje. W wypadku przedmiotów cmentarnych, zazwyczaj wykorzystywany jest polski granit, choć dostępny jest również np. chiński. Ten jednak nie w każdym wypadku jest najlepszej jakości. Tego typu zakłady zazwyczaj są usytuowane właśnie w pobliżu cmentarzy, żeby nie było potrzeby przewożenia bardzo ciężkich przecież produktów na zbytnio znaczne odległości. To z punktu widzenia właściciela warsztatu kamieniarskiego jest dość ważne, ponieważ uzupełnieniem oferty dotyczącej produkcji jest również transport oraz montaż wszystkich składników. Ponadto co poniektóre takie zakłady oferują wyroby z przedziału rzeźbiarstwa cmentarnego. Oferują zatem różnorodnego typu figurki, które następnie montowane są na np. nagrobkach. Te natomiast mogą być sprzedawane w opcji pojedynczej lub np. podwójnej. Produkowane są również wystawne grobowce albo pomniki z rzeźbami.
Jako że każdy tego typu warsztat ma wiele różnych modeli realizowanych nagrobków, zazwyczaj całą ich ofertę i wzorcowe realizacje można obejrzeć w siedzibie spółki albo na należącej do niej stronie internetowej. Gdy już wybierzemy konkretny model, pracownicy chętnie przygotują dokładną wycenę łącznie z kosztem transportu.


Poza tym każdy zakład kamieniarski udziela wieloletniej gwarancji na wykonane przez siebie Produkty. Jest ona naturalnie pisemna. Niemniej jednak wszystkie czynności przeprowadzają pracownicy mający znaczne doświadczenie w branży oraz nie należy bać się niczego złego.

Tags: Produkty, produktów, skład