Jakie wykorzystanie posiada etykieta samoprzylepna A4 oraz czy można na niej drukować?

Posted on 09/10/2022 8:05am

Tego typu etykiety mogłyby być stosowane do korespondencji seryjnej, oznaczania segregatorów oraz okładek płyt.


Etykieta samoprzylepna A4 najczęściej jest barwy białej. Istnieje możliwość nadruku na drukarkach laserowych, drukarkach atramentowych i kserokopiarkach.


Szary kotek na trawie
Author: grotos
Source: http://www.flickr.com
Każdy arkusz etykiety samoprzylepnej A4 wyprodukowany jest z niezwykle dużą starannością i jest ponacinany idealnie wedle wzoru, który wybierzemy. Zapakowane są w komfortowe do magazynowania kartoniki, które umożliwiają ich otwieranie i zamykanie. Dzięki temu etykiety nie ulegną zniszczeniu. Etykiety te można używać od razu po otwarciu. Można także na nie nanosić teksty lub obrazki. Można to robić ręcznie albo za pomocą każdej drukarki. O problemie w codziennej pracy przy źle oznakowanych produktach albo przesyłkach, wiedzą znakomicie wszyscy managerowie sklepów lub dostawcy z firmy transportowej.

Kiedy dowiesz się o publikującej fascynującą Cię treść nowej stronie, to w pierwszej kolejności zweryfikuj info (http://www.gaster-sol.pl/pl/produkty) odnośnie źródeł, z których pobiera ona informacje.

Wystarczy tylko poprawna informacja, ale bardzo istotne jest usytuowanie informacji na opakowaniu, które są przeniesione z systemu elektronicznego za pomocą kopiarki i specjalnego papieru.


Etykiety samoprzylepne A4 są przeznaczone do oznakowania wszelkich pojedynczych produktów, które powinny być oznaczone. W niezwykle dużej ofercie można by odnaleźć naklejki klasycznie informacyjne oraz tematyczne. Można również odnaleźć naklejki ostrzegawcze oraz całkowicie uniwersalne. Etykiety samoprzylepne A4 są wykonane z niezwykle wysokiej jakości papieru. Mają także mocny klej o odpowiedniej gramaturze. Etykiety samoprzylepne A4 posiadają zastosowanie przy adresowaniu i oznaczaniu przedmiotów, oznaczaniu segregatorów firmowych oraz płyt CD.


Etykiety samoprzylepne A4 mogą być również używane do oznaczenia na przykład przetworów, które są umieszczone w spiżarni. Na etykietkach samoprzylepnych można by drukować samemu adresy na przesyłki lub kody kreskowe na sprzedawane produkty.

Tags: firmy, papier, system, produkt