Jakie są pieczątki firmowe i jaki mogłyby posiadać odcień stempla?

Posted on 19/06/2018 3:30pm

W każdym biurze znajduje się przynajmniej jedna zakładowa pieczątka. Służy ona oczywiście do potwierdzania tego rodzaju papierów jak faktury czy decyzje. Umieszczone na nich dane mogą pomóc kontrahentom w wykonaniu przelewu, a interesantom chociażby odnaleźć podmiot na planie miasta.


Jednak oczywiście typowa pieczątka firmowa nie musi zawierać jedynie loga podmiotu czy też adresu jej placówki albo numeru NIP. Mogą to być także datowniki, na których można szybko ustawić bieżącą datę. Są one wyjątkowo użyteczne wszędzie tam, gdzie jest konieczność codziennego podawania na dokumentach aktualnej daty. Może to dotyczyć bieżących zleceń lub okresów rozpatrywania zażalenia. Innego typu pieczątka firmowa to taka, która zawiera informacje personalne konkretnych członków personelu. Takie http://www.pieczatki.pl/ znajdują wykorzystanie tam, gdzie w oddzielnych działach działają inni specjaliści. Takie imienne pieczątki doskonale wyglądają na wszystkich opatrzonych nimi papierach i mają wpływ na ich prawdziwość.


Konik z papieru
Author: Syahmir
Source: http://www.flickr.com
rabaty
Author: Debbie Hallsworth
Source: http://www.flickr.com


Pieczątki mogłyby być oferowane w postaci tradycyjnej albo kieszonkowej. Wybór wielkości tego towaru powinien opierać się w pewnym stopniu na typie prowadzonej działalności. Należałoby mieć oba te rodzaje równocześnie, jednak w podróż zabierać wyłącznie tę kieszonkową. Mogłoby to świadczyć o reputacji firmy czy też o tym, że jej pracownicy są zawsze gotowi na różnego rodzaju sytuacje. Kupując taki produkt, należy również rozpatrzyć kolor i kształt http://www.pieczatki.pl/wzory_odbic/pieczatki_kieszonkowe.


Mogą to być stemple okrągłe czy prostokątne. Kolor tuszu jest niemalże dowolny, jednak najczęściej stosuje się szare albo granatowe. Przyjęło się, że koloru czerwonego mogą używać urzędy, a fioletowego instytucje związane z kościołem.

Tags: wygląd, natura, piec