Jaki gadżet reklamowy mógłby posłużyć jako ochrona przed promieniami słońca?

Posted on 03/03/2022 7:54am

W asortymencie agencji marketingowych znajduje się duża paleta przeróżnych gadżetów, które można dawać obecnym oraz potencjalnym interesantom prowadzonej przez siebie spółki.
Mogłyby być to smycze, bluzy, długopisy albo czapki z daszkiem.


Mogą być one znakomitym nośnikiem promocyjnym, ponieważ posiadają stosunkowo dużą powierzchnię, na której można by zamieścić praktycznie dowolny nadruk. Poza tym taką czapkę można nosić codziennie przez kilka miesięcy w roku, więc zamieszczoną na czapce reklamę może obejrzeć dużo osób. Sama czapka może posiadać niemalże jakikolwiek odcień, a jej obwód można regulować za pomocą prostego w użyciu zatrzasku. Jest ona wykonana z bawełny, co sprawia, że jest bardzo przyjemna w dotyku. Jej cena to zaledwie kilka złotych, z tego też powodu czapki z daszkiem z nadrukiem są znakomitym pomysłem na przykładowo wyróżnienia w organizowanym na np. pikniku firmowym konkursie. W przypadku kupna większej liczby czapek, maleje także cena jednostkowa. Można by również zamówić wzór, który ma jednolity biały fragment materiału nad daszkiem. Znacznie polepsza to czytelność zamieszczonych w tym miejscu nadruków promocyjnych.


Kubek malowany ręcznie, ceramika bolesławiecka
Author: "Manufaktura"
Source: "Manufaktura"


Funkcjonuje dużo różnych wersji takich czapek. Różnią się np. surowcem wykorzystanym do ew. wzmocnienia daszka. Może to być plexi albo karton. oczywiście daszek nie musi zostać wzmacniany, jednak stanowczo wydłuża to jego żywotność.

Zamierzasz zdobyć inne informacje na omawiany wątek? Zapewne notka z witryny (http://e-plastyczny.pl/hobby) również je zawiera, zatem kliknij tutaj i poznaj je szczegółowo.

Zazwyczaj taka czapka jest złożona z 6 elementów, z jakich każdy może mieć inny odcień.
Zaletą takiego towaru jest jego ponadczasowość również przez wzgląd na docelową grupę odbiorców. Taką czapkę z daszkiem mogliby wkładać praktycznie wszyscy: kobiety, dzieciaki czy też panowie.

Tags: model, oczy, zakup, Panie