Jaką koszulkę mógłby posiadać każdy mężczyzna oraz czy też mogą być one dobrym gadżetem reklamowym?

Posted on 13/02/2018 12:00am

Taką koszulkę powinien posiadać w szafie każdy mężczyzna. Koszulka polo jest znakomitym kompromisem pomiędzy zwykłym t-shirtem, a elegancką męską koszulą z kołnierzem. Tego typu koszulka to również fajne ubranie dla kobiet.


Kolorów koszulek polo jest niezwykle dużo.
koszulki polo z nadrukiem
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu


Najczęstszy wybór pada na granat i biel. Tego typu koszulki nadają się również do jeansów jak i do chinosów. Właśnie koszulkę takiego odcienia należy kupić na początek. Odcieniem trochę rzadziej spotykanym jest zieleń, delikatny róż czy też błękit. Można także spotkać koszulki polo w barwach neonowych przykładowo w odcieniu ostrego błękitu czy cukierkowym różu. Takie kolory mogą wkładać panowie, którym znudziły się już standardowe odcienie. Przymus prania po każdym noszeniu powoduje, że koszulka traci prędko swój odcień, a zwłaszcza dzieje się to w miejscach takich jak kołnierzyk czy też listwa z guzikami. Jeżeli członkowie personelu twojej firmy muszą codziennie ubierać jakieś firmowe ubranie (dodatkowe info) to koszulki polo z nadrukiem będą naprawdę znakomitym pomysłem. To mógłby zostać także właściwy gadżet promocyjny podmiotu, dołączany do propozycji lub rozdawany bezpłatnie.


Koszulki - więcej pod tym linkiem| - polo z nadrukiem są zazwyczaj wyprodukowane z bawełnianej piki, jaka ma swe zalety w zestawieniu ze zwykłym materiałem wykorzystywanym przy produkcji t-shirtów. Surowiec jest przewiewny i doskonale nada się na gorące dni. Koszulka jest niezwykle ergonomiczna mimo często mocnego przylegania do ciała. Ważne jest to, żeby nie była ona opięta na ciele, bo wówczas nie prezentuje się dobrze. Niezależnie od wagi, opięta koszulka nie uwydatnia atrybutów. Powinna być ona dość krótka, ale nie za krótka. Koszulki za długie nie wyglądają najlepiej po wyciągnięciu z jeansów, ale znakomicie sprawdzają się do wciągnięcia w nie.
I tutaj akurat wyłania się pytanie: koszulka na spodniach czy wciągnięta? Koszulka w spodniach na pewno lepiej wygląda w zestawieniu z marynarką, z kolei na spodniach w zestawie z szortami czy też chinosami.

Tags: LED, kolory, prezent, firm, oferty