Jak zbudować szafę na długie lata?

Posted on 29/07/2020 7:57am

Przy bez ustanku zmieniających się nurtach, promocjach też innych wabiących sposobnościach, trudno przemyślanie wydawać środki.


Wracamy z zakupów podekscytowane nowymi fantami, jakie niestety w rezultacie wylądują na spodzie szafy.


W jaki sposób więc zbudować garderobę, która przetrwa kilka lat oraz zgodna będzie z naszymi skłonnościami? Pierwszy krok to z pewnością wyrzucenie treści szafy na wyrko albo posadzkę. Przyjrzyjcie się gruntownie temu, co wkładacie, które barwy przeważają, jakiego rodzaju kroje uwielbiacie. Nie magazynujcie ciuszków, których nie nosiłyście od 2 sezonów. Nie trzeba się mamić – już ich z pewnością nie ubierzecie. Oddajcie je koleżance. Modowy recycling jest dzisiaj w modzie.

Zobacz tu, sprawdź ofertę naszej firmy a z całą pewnością znajdziesz coś ciekawego. Mamy bardzo niskie stawki, więc się nie rozczarujesz!

Pomyśl również o zaufanym pomocniku, o ile sądzisz, że samodzielnie sobie nie poradzisz. Powinien być to ktoś, kto doskonale was zna oraz kto nie lęka się powiedzieć, iż w czymś kiepsko wyglądacie. Na takowe łady powinieneś określić minimum 2 godziny.


duża torba sportowa
Author: GARDENA
Source: GARDENA


Kreacje, jakie z wami zostały, powinny przejść teraz segregowanie. Jest to taka zabawa w budowanie kolekcji: góry zatem bluzki wspólnie, sukienki razem, doły – a więc spódnice wspólnie.

Warto obejrzeć inne polecane www (http://www.novagroup.pl/produkt/laser-do-epilacji-i-depilacji-mediostar-next), żeby zgłębić inne ciekawe informacje na analogiczny temat. Nie czekaj więc i kliknij ten link!

Oddzielnie poukładajcie okrycia wierzchnie i dodatki – buciki jak też torebki. Potem zabierzcie się za układanie podług sezonów, na przykład latem potrzebna ci będzie na pewno duża torba sportowa.
To niezwykle pomaga uzupełnić garderobę dobraną do adekwatnej pory roku, planować zakupy a także utrzymać porządek w garderobie. Poniektóre kreacje możesz nosić prawie cały sezon – szyfonowa kiecka boho sprawdzi się doskonale ze swetrem a także kozaczkami jesienią jak też z sandałkami latem.

Tags: buty, spodnie, komplet, skład