Jak zaprojektować swą wizytówkę?

Posted on 05/06/2019 7:51am

Wizytówka na pewno powinna nawiązywać do elementów graficznych których używasz w firmie .


` Jeśli zatem posiadasz zielono-białe logo a także zielono-białą stronę internetową, to nie wykonuj czerwonych wizytówek.
Przewóz towarów
Author: Naval Surface Warriors
Source: http://www.flickr.com


Jeżeli do tego czasu stosowałeś proste linie, to nie zaczynaj bawić się zawijasami. Wizytówka ma być przedłużeniem Ciebie. Powinna być też spójna z dotychczasowymi materiałami. Dobra wizytówka to nie jedynie wizytówka śliczna, lecz także wizytówka dobra jakościowo. Czyli przynajmniej wydrukowana na świetnym, sztywnym papierze. Gdy dodasz do projektu na przykład lakierowanie wybiórcze, wówczas nadasz jej bardziej eleganckiego designu. Rozmiar to jedna z tych spraw, z jakimi nie powinniśmy kombinować tworząc wizytówkę. Zbyt duża wizytówka nie zmieści się do przegródki w portfelu.


Powinniśmy wiedzieć, iż zasady savoir-vivre’u mają zastosowanie też w wypadku wizytówek. Dowiedz się, co robić, aby nie popełnić powiązanej z nimi gafy. Posiadanie wizytówek jest sprawą niezwykle ważną. Noś je z sobą na spotkania i miej za każdym razem parę w rezerwie. Parę razy zdarzyło mi się przebywać na zebraniu, na którym partner nie miał tak wiele wizytówek, ilu było gości na spotkaniu. Skrępowanie w takiej sytuacji dosyć ciężko zamaskować. W szczególności, jeśli zbyt późno spostrzeżesz taki stan rzeczy i rozpoczniesz już rozdawać karty.

Jeżeli pragniesz pogłębić swoją wiedzę w tej tematyce, to czytaj tu hurtownia owoców i warzyw kolejne informacje. Wystarczy kliknąć w podany link.

Zawsze miej przy sobie nowiuteńkie wizytówki. Podarowanie komuś pogiętej wizytówki jest ogromną plamą na Twym wizerunku. Jeżeli masz z sobą wyłącznie takie, lepiej oznajm, iż nie masz. Kiedy wręczyć wizytówkę? Zwykle wymiana wizytówek odbywa się pod koniec zebrania.
Pamiętaj, ażeby nie wymieniać wizytówek w czasie posiłku. To nieeleganckie. Doskonałą reklamę każdego przedsiębiorstwa stanowią porządnie wykonane wizytówki stomatologia, medycyna naturalna - wszędzie tam wizytówki są po prostu niezbędne.

Tags: wygląd, gra, czas, element