Jak wyekwipować magazyn?

Posted on 03/07/2020 8:07am

Komfortowy magazyn jest to podstawa działalności wszystkich sklepów, hurtowni, zakładów produkcyjnych a także usługowych.


Miejsce do przechowywania powinien być jednakże bardzo szczegółowo przemyślane, w przeciwnym razie korzystanie niego będzie udręką dla personelu.
Pierwsza sprawą, o którą trzeba zadbać to odpowiedni dobór mebli, na których będą składowanie towary. Wybór regałów opiera się na rodzaju artykułów, ich wadze, wielkości itp. Najwygodniejszym (jak też jednocześnie wszechstronnym) wyjściem będą regały magazynowe paletowe. Regały posiadają praktyczne półeczki, które zamontowane są na stelażu metalowym. Regały metalowe natomiast posiadają dużo ogromniejszą nośność od zwyczajnych mebli drewnianych, gwarantują także dostęp do towaru ze wszystkich stron.

Jeżeli masz ochotę poznać temat, to zachęcamy Cię do przeczytania tekstu, który znajduje się pod tym linkiem. Tam zawsze jest bieżąca notka (https://www.naklejki-wroclaw.pl/produkty/naklejki-srebrne).

Posiadają węższe półki, stąd możemy ustawić je nieomalże wszędzie - zajmą stosunkowo niewiele miejsca. WSPAniale nadają się do składowania mniejszych pakunków a także obiektów, których waga nie przekroczy stu kg, częstokroć są wybierane przez bary jako wyposażenie zaplecza. Obydwa rodzaje regałów różnią się nieco między sobą, co daje ogromne możliwości aranżacyjne w urządzaniu magazynu.


bieganie
Author: Sascha Kohlmann
Source: http://www.flickr.com


Regały magazynowe – wielkie hale, magazyny, w których są towary o ogromnej wadze wymagają użycia regałów magazynowych. Ich półki mogą wytrzymać nawet 1000 kg. Mimo tak wielkiego obciążenia, regały nie dewastują podłoża - wszystko dzięki zastosowaniu metalowej, wytrzymałej konstrukcji jak też specjalnej stopy, jaka odpowiada za miarowe rozłożenie nacisku.
Regały mają ogromne, obszerne półki, na jakich można przechowywać wszelkie produkty o większych gabarytach, meble. Nadzwyczaj praktyczne są regały jezdne, które możemy przemieszczać z miejsca na miejsce.

Tags: oczy, SPA, sklep, artykuł