Jak w miły i nietypowy sposób zapisać się w głowie swoich klientów?

Posted on 04/08/2022 7:58am

W asortymencie agencji promocyjnych znajduje się wiele różnego typu produktów, na których można by zamieścić nadruk z marką i/lub logotypem jakiejś spółki.


gadżety budowlane
Author: Jason Kuffer
Source: http://www.flickr.com


Toaleta, szkło lacobel
Author: Lacobel.eu
Source: http://lacobel.eu/


Podobnie jest w przypadku, gdy dziedzina, w której ta firma funkcjonuje, to branża budowlana.
Nie trzeba być wyspecjalizowanym pracownikiem budowlanym, żeby mieć okazję do korzystania z np.

Zainteresowałeś się owym tematem? Czytaj zatem dalej części zamienne do myjek ciśnieniowych o tym punkcie w kolejnym tekście, który dla Ciebie stworzyliśmy. Myślimy, że Ci się spodoba.

suwmiarki czy miarki. Przypuśćmy, że właściciel spółki remontowej zatrudnia kilkadziesiąt osób oraz udostępnia im swoje narzędzia. Zamawiając w agencji marketingowej ich oznaczenie spowoduje, że ktoś, kto "pożyczy" takie posiadające nazwę pewnej firmy narzędzie, będzie prezentował się na złodzieja. Takie gadżety budowlane jak ekierki, młotki, taśmy czy ołówki kreślarskie, mogłyby stać się poniekąd przypisane do właściciela. Dla spółki z kolei jest to ciekawy sposób na wytworzenie tzw. kosztów. Nabywa się konieczne do funkcjonowania przyrządy, a zamieszczając na nich nazwę własnej firmy zwyczajnie się ją promuje. Jeśli dodatkowo właściciel firmy zamówi również typowe gadżety reklamowe, czyli koszulki czy też kubki, to część z tego typu produktów można przekazać swoim klientom.


noże
Author: www.domowenastroje.pl


W ten sposób drobne gadżety budowlane będą poniekąd wizytówką spółki, która wykonywała konkretne prace budowlane lub remontowe. Co ciekawe, tego typu gadżety nie musiałyby przecież spełniać pewnej specjalistycznej roli. To mogą być zabawki i miniatury prawdziwych sprzętów budowlanych.


W tym czasie tego typu produkty staną się jednocześnie zabawkami, jakie można by dać dzieciom swoich klientów. W taki sposób można by w bardzo miły, choć nietypowy sposób zapisać się w pamięć swojego klienta.

Tags: gadżet, sprzęt, branża, produktów