Jak szybko wyczyścić samochód jeżeli nie możesz akurat skorzystać z wygodnej myjni?

Posted on 04/12/2017 11:30am

Samochód niewątpliwie najlepiej myć po prostu w myjni - wtedy mamy praktycznie pewność, iż wszystko odbędzie się bardzo sprawnie, a równocześnie nie będziemy mieć większych problemów z doczyszczeniem nawet najbardziej uciążliwych plam.


LED
Author: Nicholas Wang
Source: http://www.flickr.com


Co jednak w wypadku, gdy właśnie z jakichś przyczyn nie możemy skorzystać z myjni?


myjka ciśnieniowa
Author: Duncan Hull
Source: http://www.flickr.com


Fantastyczne rozwiązanie


Jeśli tylko masz miejsce, gdzie mógłbyś samodzielnie umyć swój samochód - dla przykładu własne podwórko obok domu lub jakieś miejsce w okolicach garażów - wtedy zdecydowanie rewelacyjnym pomysłem będzie zakup myjki ciśnieniowej. Jeżeli się na to zdecydujesz, szybko myjka ciśnieniowa stanie się właściwie nieodłącznym elementem Twego życia i będziesz zastanawiał się, jak dotychczas w ogóle mogłeś bez niej żyć. Myjki ciśnieniowe rewelacyjnie sprawdzają się szczególnie do czyszczenia pojazdów, jednak będą także na pewno nieocenioną pomocą w ogrodzie.


Którą myjkę wybrać?


Aby\Żeby kupiona przez Ciebie myjak ciśnieniowa była jak najlepiej dopasowana do Twych potrzeb, wtedy musisz najpierw zapoznać się skrupulatnie z możliwościami oraz funkcjami, które oferują poszczególne myjki. Trzeba zwrócić uwagę szczególnie na ciśnienie wody, gdyż od tego w ogromnej mierze zależy, jak szybko myjka będzie czyścić bardziej uporczywe zabrudzenia. W wypadku myjek przeznaczonych do użytku domowego ciśnienie wody zwykle nie przekracza stu sześćdziesięciu barów.
Jednocześnie zwróć uwagę także na wydajność myjki, która zazwyczaj podawana jest w litrach na godzinę. Zazwyczaj do używania domowego wystarcza myjka ciśnieniowa z wydajnością 500 l/h - bez wątpienia nie musisz inwestować w kosztowniejszą opcję.

Tags: Kupno, problem, opon, możliwości