Jak sprawić, aby salon w Twoim mieszkaniu był wyjątkowo przytulny? ciekawych rozwiązań dla małych i wielkich mieszkań

Posted on 25/05/2021 8:19am

Salon to na pewno jedno z najważniejszych pomieszczeń właściwie w każdym domu - to zwykle tam spędzasz najwięcej czasu i się relaksujesz, nic zatem dziwnego, iż większość z ludzi stara się, aby salon był naprawdę przytulny i zachęcał do odpoczynku.
Jak osiągnąć niedużym kosztem taki efekt?


Kominek robi fantastyczną atmosferę na dłuższe wieczory


inwestycja
Author: epSos .de
Source: http://www.flickr.com


Jeżeli masz swój dom, wówczas zdecydowanie nie możecie obyć się bez niego - kominki marmurowe to niemal pewność iż w salonie będzie panować naprawdę romantyczna atomsferaa. Któż z nas nie chciałby spędzić zimowego popołudnia z fajną książką i kieliszkiem wina przy własnym kominku? Jeżeli jesteś wielbicielem tego rodzaju klimatów, wówczas solidne kominki marmurowe z pewnością dobrze się sprawdzą.


Wygodne fotele


Salon to miejsce, w którym zazwyczaj odpoczywamy - dobrze więc zadbać o to, aby było tam nie tylko ładnie, ale przede wszystkim wygodnie. Jeżeli postawisz na wygodne fotele lub kanapy, wówczas bez wątpienia nie będziesz tego żałować, a właściwie każdy z Twych gości znajdzie właściwe miejsce dla siebie - więcej na Z czasem najprawdopodobniej każdy z domowników będzie miał swoje ulubione miejsce w salonie.


Dużo poduszek!


Właściwie nic nie stworzy tak rewelacyjnego klimatu jak mnóstwo poduszek w salonie - dzięki nim będzie o wiele bardziej przytulnie.
Jeśli dołożysz do nich na przykład gruby kocyk na kanapie, a równocześnie ozdobisz salon (skorzystaj z promocji na salon optyczny we Wrocławiu) większą liczbą świec czy latarenek, wówczas z pewnością uda Ci się zrobić fantastyczny klimat.

Uważasz, że ten artykuł jest wartościowy? Jeżeli tak, kliknij ten link - ten artykuł przedstawia podobne informacje, one również są warte zainteresowania.

Pamiętaj jednak, żeby w żadnym przypadku nie przesadzać z ilością dodatków, które zazwyczaj później zbierają jedynie kurz i są zbędne.

Tags: dom, domu, miejsce