Jak się przedstawia zakupowa mapa w stolicy Wielkopolski, najpopularniejsze galerie handlowe w tej miejscowości.

Posted on 22/02/2020 9:05am

Poznań jako stolica Wielkopolski kusi mieszkańców pobliskich okolic wieloma możliwościami zakupowymi. Rzecz jasna najważniejszymi miejscami zakupów w tym mieście nadal pozostają największe galerie handlowe, których jest w Poznaniu coraz więcej. Na dzień dzisiejszy działa ich już blisko dziesięć, a w planach są kolejne, jak widać rynek w Wielkopolsce nie jest jeszcze w pełni nasycony i znajdzie się na nim miejsce na kolejnych graczy.

Poznań
Author: Marcin Chady
Trochę wynika to też z kierunku inwestorów, wracających do największych miast i budują następne obiekty. Obecnie Poznań jest jednym z najbardziej nasyconych rynków handlowych w Polsce, w dużej części wynika to także z faktu, że ma też jedną z większych sił nabywczych, blisko dwadzieścia pięć procent większą od krajowej średniej.

Jeżeli przypadły Ci do gustu zagadnienia tego wpisu, to do zobaczenia (http://www.north.pl/czesci-agd/czesci-do-odkurzaczy/szczotki-do-odkurzaczy,g641006.html) jest również nowa strona, gdzie wyszukasz sporo informacji na ten temat.

W każdym razie mieszkaniec Poznania nie powinien narzekać, bo zakupy np. pralka Beko WMX 71243 PL PTLMB2 w ceneolokalnie.pl będzie mógł zrobić blisko swojego domu, w jednym z paru największych i sporej ilości nieco mniejszych centrów sprzedażowych działających w tym mieście.Zakupy w hipermarkecie
Author: MollySVH
Source: http://www.flickr.com
Wiele osób, zwłaszcza z okolicznych miejscowości, robi zakupy w Poznaniu raz na jakiś czas, starają się więc oni wtedy, aby podczas pobytu załatwić tak dużo jak się da i kupić więcej na stronie www. Z tego też powodu najlepszym miejscem na tego typu zakupy z pewnością będą galerie, a do największych z pewnością będzie zaliczana poznańska Plaza. Ma ona całkowitą wielkość około sześćdziesięciu tysięcy metrów i funkcjonuje w niej około 150 sklepów i punków usługowych. Ważne miejsce na zakupowym planie Poznania zajął także King Cross Marcelin, w tym miejscu klienci będą mieli do wyboru o trzydzieści sklepów mniej niż w Plazie. Trochę większa i bardzo lubiana przez wszystkich mieszkańców Poznania jest Galeria Malta, wybudowana ona została parę lat temu i oferuje prawie 200 sklepów ze wszystkich branż, a oprócz tego bardzo nowoczesną, stylową architekturę.

Ta wskazówka z serwisu przypadnie Ci do gustu, gdyż również traktuje o podnoszonym w niniejszym materiale problemie. Co nie mniej istotne, robi to w porywający sposób.

No i na zakończenie przeglądu zakupowej mapy Poznania należy wymienić Stary Browar, jedno z najbardziej charakterystycznych miejsc tego typu nie tylko w Polsce, ale także w Europie i na świecie, bo kilkukrotnie zdobywał on nagrody w kategorii najlepszych centrów handlowych.

Tags: zakupy, Poznań, sklepy, galerie handlowe, galeria Malta