Jak można unikać pojawiania się tłustych plam na dotykowych ekranach?

Posted on 10/05/2018 10:35am

Skóra człowieka jest na tyle tłusta, że zostawione ślady palców na np. szkle czy ekranie np. tabletu będą nie tylko doskonale widoczne, lecz także będą wyglądać bardzo nieestetycznie.
klient


A przecież obecnie chyba każdy posiada jakieś elektroniczne narzędzie z dotykowym ekranem zamiast jakiejś klawiatury.


długopis z końcówką do ekranu
Author: Chris RubberDragon
Source: http://www.flickr.com


Dlatego też w wielu sklepach można kupić za naprawdę małą cenę funkcjonalny długopis - (strona internetowa) z końcówką do ekranu. Jest on produkowany w wielu różnorodnych kolorach oraz mógłby posiadać powłokę, która jest niezwykle miła w dotknięciu oraz gwarantuje stabilny chwyt długopisu. Istnieje też druga strona medalu: naukoWCy z uniwersytetu w Pensylwanii twierdzą, że niezwykle łatwo jest przywłaszczyć hasła poprzez wykorzystanie wymienionych tłustych plam na ekranie. Z tego też powodu warto jest używać zabezpieczeń w postaci mycia rąk przed każdym użyciem dotykowego ekranu albo używać opisywanego długopisu z gumką. Niestety niepodatne na tłuste palce ekrany niestety nie istnieją. Póki co warto byłoby zakupić tego typu długopis, zwłaszcza, że posiada on specjalistyczny rysik (polecamy rysiki do telefonu). Sam długopis może być stworzony z plastiku albo posiadać obudowę z metalu.


Taki długopis posiada przeważnie typowy niebieski wkład oraz gwarantuje niezwykle dokładną obsługę każdego urządzenia z dotykowym monitorem. Cena takiego towaru nie jest za wysoka, ponieważ wynosi zaledwie parę PLN. Co ważne, może również służyć jako tradycyjny gadżet promocyjny, ponieważ można na nim umieścić jakikolwiek nadruk.
Byłoby to równocześnie sygnałem, że firma jest niezwykle skrupulatna i myśli o wszystkich szczegółach. Istotne, że długopis jest niezastąpiony, kiedy szybkość pisania jest istotna i ogranicza ilość literówek.

Tags: WC, metal, strona