Jak można poznać w bezpiecznych warunkach małe dzieci także z niebezpieczną fauną?

Posted on 11/10/2022 7:44am

Producenci zabawek ścigają się w jeszcze to nowszych propozycjach na nowe towary. Jednym z nich jest prezentowanie im w takiej postaci tych zwierzaków, których lepiej byłoby ani razu nie spotkać w rzeczywistości.
schody
Author: Rintal Polska


Jednak każdy zamysł posiada również swoje wady.


Dla przykładu małe dziecko bawiąc się np.komentarze z www - (zobacz https://www.jeger.pl/pl/farby-do-mebli/230-jeger-rustic.html)pluszowym krokodylem mogłoby mieć wrażenie, że jest to miłe zwierzę. Z drugiej jednak strony nie każdy pies jest łagodny. Czasami świat trzeba poznawać także od takiej mniej przyjemnej, bardziej niebezpiecznej strony. Choćby po to, żeby wiedzieć, co jest właściwe, a co złe. Dlatego też w marketach z zabawkami do nabycia są także takie zabawki jak pluszowy rekin. Może on mieć nawet 100cm długości, co powoduje, że nawet posiadające półtora roku dziecko, mogłoby na nim swobodnie usiąść. Do produkcji takiej zabawki mógłby być użyty w głównej mierze poliester, gdyż tak zewnętrzna strona, jak i ta wewnętrzna może być zrobiona z takiego właśnie surowca.


Trzeba pamiętać, że tego typu zabawki przeszły z pozytywnym wynikiem wszystkie surowe badania, wiec są już gotowe zarówno do przytulania, jak i różnorodnych odmiennych dziecięcych zabaw. A po ich skończeniu można takiego pluszowego rekina po prostu wyprać w pralce w temperaturze 40 stopni Celsjusza używając programu do rzeczy delikatnych. Oczywiście istnieją również o wiele mniejsze wersje. Mogłyby się nimi bawić również o połowę młodsze dzieci, zatem te, które mają tylko kilka miesięcy życia.
Takie pluszaki nie zawierają dodatkowych składników, które mogłyby być zjedzone przez któregokolwiek brzdąca. Przykładowo oczy, zamiast jakichś guzików, to po prostu ciemny kolor włóczki.

Tags: prezent, badania, element