Jak być mistrzem ceremonii oraz twórcą najbardziej klimatycznych imprez w historii? Wyrafinowane oświetlenie zrobi to za ciebie.

Posted on 12/03/2022 7:48am

Czy kiedykolwiek mieliście problemy ze stworzeniem nadającego się nastroju na cykliczne święto rodzinne lub wyjątkową randkę z drugą połówką? Mówi się, że są 3 główne czynniki wpływające na korzystny odbiór wydarzania. Są to: dźwięk, zapach oraz widok.

led
Author: fleno.de
Source: http://www.flickr.com
Doskonale ich istotę ujęła Regina Brett w swojej książce "Bóg nigdy nie mruga". Jak pisała - nie odkurza już świec. Po prostu w pewnym momencie dochodzimy do sytuacji, w której użycie tego dodatku jest polecane. Podobnie z gotowaniem. Nie ma nic lepszego niż zapach przypraw rozchodzący się po całym domu. Nie ma sensu nadal tego odwlekać. Trzecim czynnikiem jest widok. To odrobinę niefortunna nomenklatura, bo częściej chodzi tu o wszystkie doznania powiązane ze zmysłem wzroku. I jeśli tu też możemy powołać się na naturę poprzez piękne krajobrazy, jeziora, to jednak znaczenie więcej możemy zdziałać używając sztucznego oświetlenia. Towarzyszy nam ono od wieków. Na początku świece, potem lampy naftowe, a obecnie szeroka gama oświetlenia działającego na zasadzie mechanizmów elektrycznych. Jednym z ciekawszych rozwiązań jest taśma led z zasilaczem. Dzięki odpowiedniemu doborowi kolorów pozwala ona nadać wydarzeniu odpowiedni charakter poprzez racjonalną grę świateł. Zazwyczaj kilkumetrowa taśma led z zasilaczem daje swobodę częściowego lub zadania maturalne chemia całościowego rozłożenia oświetlenia w budynku. Jest również dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie ich na zewnątrz. Ogródek weselny z oświetlony wyłącznie pochodniami jest niepewną ewentualnością, a wyłącznie świetlówkami zbyt zwyczajny. Odseparowanie miejsca do tańca czerwonymi ledowymi światłami pozwala wprowadzić romantyczny nastrój oraz ułatwia zabawę gościom weselnym. Taśma led z zasilaczem na wszelakie zastosowania. Od zwyczajnego upiększania pomieszczenia, aż po uświetnianie fantastycznych, życiowych wydarzeń. Jedynym ograniczeniem jest ludzka wyobraźnia (no i długość taśmy).
Wymienione powyżej elementy w znaczącym stopniu oddziałują na jakość kreowanego przez nas wydarzenia (kliknij). Jeśli tylko przygotujemy konkretne zaplecze, impreza bez większych komplikacji może zapisać się w głowach gości jako jedna z najlepiej przygotowanych.

Tags: LED, dom, ogródek