Istnieje spora grupa ludzi, którzy kochają gadżety - to im wyraziści świecą się oczy, gdy na rynku jest jakaś świeżynka

Posted on 09/09/2019 7:23am

Nowości ze dziedziny komunikacji zachwycają nas raz na jakiś czas. Międzynarodowe koncerny wypuszczają swoje hity, które muszą kupić wszyscy zapaleńcy nowinek.
głośniki wibracyjne
Author: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Source: http://www.flickr.com


pikowana torba na laptopa


Jednak w ostatnim czasie pojęcie miłośnika gadżetów poszerzyło się też na ciuchy i inne sfery, a nie tylko smartfony i komputery.


Budynek mieszkalny
Author: Eli Christman
Source: http://www.flickr.com


Nowością na rynku w ostatnim czasie wydają się być głośniki wibracyjne. Są one niewielkie, więc można je ze sobą zabrać i włączyć prawie w każdym miejscu. Innowacyjność tego głośnika wynika z tego, że włączamy go, by uczynić inny przedmiot poniekąd wzmacniaczem. Rzecz w tym, że podłączamy go pod jakiekolwiek urządzenie, które posiada wejście USB, a później przykładamy do rzeczy (drewno, papierowe pudełko itd.). I w taki sposób przedmiot zmienia się w przekaźnik dzięki wibracjom. Rewelacyjna pomysłowość.


Zapaleńcy bycia trendy także znajdą coś idealnego dla siebie. Hitem tego roku jest pikowana torba (zapoznaj się z cenom kliknij tutaj na laptopa. Im bardziej jaskrawy kolor - tym lepiej.

Gdy będziesz poszukiwać innych tego typu danych na temat poruszany w opisywanym wpisie, to wejdź na stronę - na pewno te artykuły także Cię zainteresują.

Jeśli musi być to model dla damy, to powinien także być elegancki - z srebrnym zapięciem i dodatkowymi frędzlami. Nie trzeba będzie już nosić laptopa w czarnej i okropnej torbie, która tak odstawała od naszej całościowej prezencji, że chętnie ukryłybyśmy ją w innej torbie.
Teraz torba na laptopa będzie wyglądać tak samo szykownie, jak nasza torebka na wszystkie osobiste rzeczy. Pamiętajmy jednak, aby nie przesadzić z różnymi kolorami i ich jaskrawością. Wszystko powinno ze sobą współgrać i nie być kiczowate.

Tags: komputery, model, wygląd