Interesujący i nietypowy sposób uzyskania ciekawego adresu dla spółki

Posted on 05/09/2019 12:00am

Okoliczności gospodarcze w różnych krajach mogłyby się wzajemnie niezwykle różnić, co nie jest zbyt sprawiedliwe wobec wielu biznesmanów. Przykładowo w Polsce od długiego czasu obowiązkowe są bardzo wysokie opłaty związane z bieżącym funkcjonowaniem firmy.


Na szczęście jest na to pewne ciekawe rozwiązanie.
Jest nim możliwość założenia podmiotu w innym kraju, na regułach, jakie są ważne właśnie w nim. Innymi słowy jeśli zdecydujemy się otworzyć spółkę np.

Zaciekawił Cię taki nietuzinkowy wpis? Jeśli tak, oprócz tego zerknij koniecznie na tekst, który został umieszczony tutaj - on także da Ci do myślenia.

w Niemczech, to oczywiście nie będziemy musieli opłacać naszego ZUS-u. Będziemy jednak zobowiązani płacić opłaty na tamtejsze ubezpieczenie zdrowotne. O wiele korzystniej może wyglądać kwestia siedziby podmiotu, ponieważ wystarczy jedynie założyć wirtualne biuro. Jego właściciel nie musi wynajmować żadnego lokalu, jeżeli tylko tego czynić nie chce.

Jeżeli prezentowany artykuł jest dla Ciebie ciekawy, odwiedź ten link plafony do salonu, a dowiesz się większą ilość informacji, które Cię niezwykle zaciekawią.

Zyski płynące z posiadania takiego biura, to nie tylko okazja korzystania z niezwykle ciekawego adresu podmiotu. To z kolei wzbudza w przyszłych kleintach tak istotne w biznesie zaufanie. Korespondencja wysyłana na tego typu wirtualny adres byłaby przekazywana do posiadacza w postaci elektronicznej.


wirtualne biuro
Author: SPOT Light
Source: SPOT Light


Bardzo ważne jest także to, że taki adres mógłby legalnie służyć do rejestracji firmy w pewnym może bardziej ciekawym miejscu niż to, w którym działa obecnie dana spółka. Nie musi być to poza granicami kraju. Może to również być adres w centrum wybranego bardziej rozbudowanego miasta w naszym kraju, np. Gdańska czy Krakowa. Oczywiście najmując takie wirtualne biuro jest także możliwość wykorzystywania nie jedynie z sali konferencyjnej na np.


szkolenia, lecz również z działu księgowości czy też płac. Przedsiębiorcy, którzy są zainteresowani taką ofertą, mogą dobrać wyłącznie wybrane przez siebie świadczenia, np. sala konferencyjna czy coworking.

Tags: oczy, biuro, koszt