Gra Jenga - niepowtarzalna "planszówka" na każdego rodzaju okazję!

Posted on 22/08/2019 7:37am

Szukasz prostej|bardzo łatwej i niezbyt skomplikowanej gry, przy której można łatwo się zrelaksować? Takiego rodzaju, która zupełnie niespodziewanie po podnosi napięcie, jednakże w pozytywny sposób? Jeżeli tak, to doskonale trafiłeś! Dzisiaj powiemy o takiej grze, w którą to możemy zagrać sami abo wraz z całą paczką swoich przyjaciół! A jeśli w ogóle nie zna się ludzi naokoło, ta bez żadnego problemu przełamie między wami lody, tworząc wspaniałą atmosferę!


gra jenga
Author: Mr. Brian
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach wielu ludzi siedzi przed komputerem, a kiedy już się z jakimiś osobami spotkają często wychodzi na to, iż nie potrafią normalnie rozmawiać albo paraliżuje ich najzwyczajniej lęk. W szczególnie w taki sposób odbywa się, kiedy przychodzi się między ludzi, których to się w ogóle nie zna lub bardzo chce poznać, lecz obawia się odezwać. Takiego typu sytuacji jest dosyć wiele i pomimo przydatności komputera, w takiej sytuacji nam on nie pomoże. Ma możliwość to jednakże zrobić prosta gra rodzaju "planszowego". Takiego rodzaju gry niegdyś były codziennością, w tej chwili już troszkę zostały "po odsuwane", jednak w bardzo wielu wypadkach naprawdę potrafią odratować nie jedną imprezę. Jedną spośród takich gier bywa gra Jenga, która to jak widać po naszym wstępie bywa doskonałą nawet najbardziej zdystansowaną osobę.


Niby zasady są proste (naszym zadaniem jest konkretnie układać zrobione z drewna bloczki jedna na drugą wyciągając je spomiędzy już zbudowanej wieży "podstawowej"), a osoba przegraną jest ten, przy kim nasz stojąca wieża Jenga się po prostu wywali.

Tags: komputer, twarz, czas, WC, towar