Gdzie mogłaby nam się przydać dmuchana sofa?

Posted on 13/11/2019 7:31am

Kiedy lubimy podróże oraz spędzać czas na piaszczystej plaży, przyda nam się taki dmuchany mebel. Dzięki temu meblowi będzie można wygodnie poleniuchować na działce, na świeżym powietrzu oraz wygodnie spędzić czas na imprezie.
Rozmiar
Author: Stegu
Source: Stegu


klimatyzator na zewnątrz
Author: antjeverena
Source: http://www.flickr.com


W podróży na pewno przyda nam się sofa nadmuchiwana. Jej waga i wymiar zezwalają ją zabrać w jakąkolwiek podróż. Jest dostępna w wielu kolorach i waży zaledwie 1,4 kg. Niezwykle ważne jest to, że prędko się rozkłada oraz wytrzymuje ciężar do 180 kg. Tego typu sofa mogłaby przydawać się również dla niespodziewanych gości w domu. Mogłaby być dwu- lub jednoosobowa. Stworzona jest z PVC, a na wierzchniej swojej części pokryta jest miękkim welurem.

Czy szukasz na stronie urządzenie do makijażu permanentnego czegoś bardzo ciekawego? Zachęcamy więc do kolejnego artykułu. Musisz jedynie wejść w poniższy link.

Co ważne, jest ona wielofunkcyjna. Mogłaby służyć jako dwuosobowe łóżko, lub wygodna sofa z oparciem oraz podłokietnikami. Dzięki dodanej pompce, sofę można by szybko nadmuchać. Pompka ta posiada 3 różne końcówki i funkcję wypompowywania. W zestawie jest również torba ułatwiająca przewóz i magazynowanie. Do zestawu dodawana jest także łatka naprawcza, która może przydać się w wypadku uszkodzenia powierzchni.


Stolik RTV z drewna
Author: www.meblemagnat.pl
Source: www.meblemagnat.pl


cena takiej nadmuchiwanej sofy waha się w granicach 200 złotych. To nie jest dużo, jeżeli bierzemy pod uwagę luksus wygodnego leżenia na piasku lub działce. W internecie można odnaleźć wiele opinii na jej temat. Każda z nich jest niezwykle pozytywna i zachwala jej zalety. Ludzie polecają ją, gdyż jest wygodna i prawidłowo wygląda rozłożona w pokoju dla gości. Jeśli ktoś planuje wypad na jakąkolwiek imprezę lub koncert, taki mebel na pewno mu się przyda oraz będzie cieszył się z jego zakupu.
Wszyscy inni członkowie imprezy będą mu zazdrościli komfortu.

Zainteresowały Cię treści zawarte w tym tekście? Jeżeli tak, to czytaj także koszule duże rozmiary podobne informacje, tyczące się tego tematu. Przejdź do nowej strony.

Zapewne będą pytać, gdzie kupił taką sofę oraz na następną zabawę plenerową też się o nią postarają. I nie będą żałowali takiego nabytku.

Tags: zabawy, cena, internecie