Galowa koszula, zawsze modna

Posted on 27/05/2020 7:45am

W modzie dla mężczyzn znajdziemy kilka, może kilkanaście rzeczy, które dobrze ubrany mężczyzna musi posiadać w swojej garderobie, bez względu na styl jaki preferuje. To tzw. baza. Ubrania klasyczne i ponadczasowe. Takie, które można bez problemu łączyć z bardziej ulotnymi w temacie trendów elementami garderoby. Jednym z najlepszych przykładów jest biała koszula.
Zwykle uchodzi za bardzo elegancką, przeznaczoną wyłącznie na ważne okazje. W modzie codziennej mężczyźni raczej jej nie doceniają, uważając ją za banalną i zbyt galową. To błąd, gdyż wiele zależy od rodzaju materiału, kołnierzyka, mankietów i podobnych akcentów. Biała koszula (www.mengarnitury.pl/pl/page/7/kolekcja/18/Koszula%20OLYMP) może być tłem dla wieczorowych garniturów, ale również do kolorowych chinosów. Jedno jest pewne : białe koszule warto mieć w garderobie, gdyż to kwintesencja dobrego stylu i miejskiego stylu. Białe, nieustannie modne koszule męskie są stylowe, eleganckie i zawsze na czasie.

http://koszule-meskie.sklep.pl/
Source: http://koszule-meskie.sklep.pl/
Żeby koszula nadawała charakteru mężczyźnie należy ją dobrze dopasować do sylwetki. Szczupli panowie mogą zakładać koszule tzw. slim fit, zaś panowie z nadwagą powinni uważać, by koszula nie była zbyt szeroka – odstający kołnierzyk nie prezentuje się najlepiej. Bogatą ofertę koszul mają sklepy internetowe. Wystarczy wpisać w sieci frazę: sklep z koszulami- na tej stronie, a na pewno odnajdziemy odpowiedni model. Pamiętajmy, że o wartości koszuli świadczy jakość włókien - szukajmy więc stuprocentowej bawełny.Dopełnieniem męskiego wizerunku są wszelkiego typu dodatki. Zaliczamy do nich krawaty, muchy, spinki do koszul do mankietów i inne. Na ogół są to elementy wyrażające osobowość mężczyzny. Jednak bardziej, niż o ich wyrazistość, należy jednak zatroszczyć się o ich skład, tak, aby towarzyszyły nam jak najdłużej. To prawda, moda męska zmienia się rzadziej, niż damska, w związku z tym dodatki z ubiegłorocznej kolekcji nie będą oznaczały braku gustu. Mogą oznaczać mężczyznę pozostającego krok za modą, byleby tylko były dyskretne a także dostosowane do miejsca i okazji.

Tags: model, koszula, wygląd, ubrania, dodatki, okazje, akcesoria