Gadżet reklamowy jako niezwykle popularna i użyteczna część garderoby

Posted on 14/02/2022 7:41am

Jednym z najpopularniejszych letnich części garderoby, są czapki z daszkiem. Mogliby je nosić dosłownie wszyscy. I to niezależnie od tego typu czynników jak wiek, waga czy preferencje odnoszące się do mody albo zasobność portfela.




Salon, kanapa Amalfi
Author: Giusti Portos
Source: Galeria Wnętrz


Jest to też znakomity sposób na reklamę każdej firmy, ponieważ taka czapka posiada relatywnie znaczną powierzchnię reklamową.


zabawki
Source: pixabay


Jej kolejną zaletą jest to, że tego typu czapka z daszkiem jest stosunkowo niedroga, zatem jest bardzo często używana jako zachęcający gadżet reklamowy. Kolor takiej czapki można by dobrać z bogatej palety, a dodatkowo nie musi być on zachowany w jednobarwnej kolorystyce. Jednym słowem, dopasowanie jej do barw zawartych w logotypie firmy nie jest żadnym kłopotem. Najczęściej stosowanym rozwiązaniem jest czapka w określonym kolorze z białym frontem, na którym nanoszony jest jakikolwiek nadruk. Jeżeli jesteś posiadaczem jakiejkolwiek firmy albo osobą odpowiadającą za marketing oraz interesują Cię takie gadżety, czapki z daszkiem z nadrukiem byłyby doskonałym wyjściem. Jest to towar uniwersalny, gdyż mogą je nosić tak panie, jak i mężczyźni czy też dzieci.


Wiadro plastikowe


Wielkość tego typu czapki również jest uniwersalna, gdyż posiada ona regulowane zapięcie w zakresie np. 52 - 64 centymetry. Głębokość czapki to ok. 11 cm. Tego typu czapki z daszkiem mogą być wyprodukowane z bawełny lub innych materiałów. Zazwyczaj składa się ona z 5 albo 6 paneli i ma wywietrzniki.

Wejdź na stronę autora (https://zabudowy-samochodowe.pl/walizki-serwisowe-systainer-3/) - tam wyszukasz masę ciekawych informacji, które rozszerzą Twą wiedzę na powyższy świeży temat.

Nadruk może być wykonany w rozdzielczości 300dpi w pełnym odcieniu przy użyciu metody sublimacji.




Jest to niezwykle użyteczna część garderoby, którą można by nosić każdego dnia wychodząc do pracy albo przebywając na wczasach. Doskonale nadaje się zarówno do wykonanych z jeansu szortów, jak i do materiałowych chinonów.

Tags: logo, firmy, części, problem