Fani Apple twierdzą, że amerykańska firma jest najfajniejsza na całym świecie, dlatego kupują ich smartfony i są im wierni

Posted on 27/07/2020 7:50am

Jeśli jesteśmy szczęśliwymi właścicielami iPhone albo iPad, to trzeba pamiętać o stosownym zabezpieczeniu naszego urządzenia. Nie jest on tani, wobec czego tym bardziej będzie nam smutno, gdyby porysował mu się wyświetlacz.


Należy należycie zabezpieczać swój smartfon, żeby nie zarysował się na przykład przez klucze, kiedy wrzucimy telefon i klucze do plecaka do jednej przegródki.
Czerwona gaśnica
Author: Mike Mozart
Source: http://www.flickr.com


Niestety po tak bliskim spotkaniu nasz ulubiony smartfon będzie miał zarysowaną szybkę. Żeby się tego ustrzec należy zakupić etui 5S - (etui do 5s). Może mieć ono przeróżne barwy lub wzory. Mamy możliwość nawet kupić modne ostatnimi czasy pokemony - nasz nowy Apple będzie przypominał żółtego Pikachu. Jeśli mamy iPhone 4 etui (etui iphone 4) również będzie nam potrzebne. Wzorów jest tyle, że na pewno znajdziemy coś dla siebie. Rozumie się samo przez się, że dostęp do wszelkich gniazd nie przysporzy żadnego problemu.


targus vuscape
Author: Emilio Küffer
Source: http://www.flickr.com


Rewelacyjnym rozwiązaniem jest także etui Targus Vuscape. Jest niezwykle eleganckie i pomaga chronić nasz smartfon. Jest mnóstwo dostępnych odcieni tego etui.

Ekscytujący tekst? Jeśli tak myślisz, kliknij bez wahania ten link, gdyż w witrynie termometr z sondą, którą tu znajdziesz, też jest coś wartościowego.

Jednak to co najważniejsze jest w środku - czyli mięciutka wyściółka, która chroni. Etui Targus Vuscape (targus vuscape etui) posiada funkcję standu, zatem ułatwi nam to pisanie oraz czytanie. Znajdziemy tu także miejsce na rysik, który jest przeznaczony do wodzenia nim po ekranie.
Naturalnie ten model ma łatwe wejście do wszelkich portów, zatem nie musimy ściągać etui, aby naładować telefon albo oglądać ilm.

Jeśli chcesz, żeby tego typu wiadomości zostały Ci w pamięci na długo, sprawdź witrynę (https://twoje-fototapety.pl/obrazy-na-plexi.html), do której link jest tutaj. Są w tamtym miejscu bardzo podobne informacje.

Takie etui spowoduje, że pokochamy swój smartfon tym mocniej.

Tags: wzory, piec, pomysł, problem, kupić