Ekwipunek WC publicznych

Posted on 26/03/2019 7:40am

Plaga much i innych owadów dotyczy nas wszystkich. Jest to kłopot, z którym borykamy się szczególnie w okresie letnim. Najlepszym rozwiązaniem owego kłopotu są profesjonalne lampy na muchy, unieszkodliwiające większość latających insektów, w tym szczególnie moskity, muchy, bądź meszki. Zasada czynności takiej lampy jest nadzwyczaj prosta. Lampa przyciąga owady promieniami transmitowanymi przez świetlówki, a potem unieszkodliwia je.


toaleta
Source: pixabay.com
Jednym z gatunków zalecanych do walki z owadami jest lampa owadobójcza rażąca przykładowe znajdziesz tutaj: , która po przyciągnięciu owadów unieszkodliwia je poprzez dotyk z elektryczną siatką znajdującą się wewnątrz lampy. Kratka obrzeżna, utworzona ze stali galwanizowanej chroni lampę przed szkodliwymi warunkami pogodowymi, oraz przed brudem i wilgocią. Za alternatywą lampy na muchy przemawia fakt, że urządzenia te są kompletnie nieszkodliwe dla człowieka jak i zwierząt. Nie wykorzystują one bowiem chemikaliów, oraz trutek, nie emitują woni, tonów, nie emitują promieni promieniotwórczych, czy też złych fal elektromagnetycznych. Ponadto, wytrzymała budowa (materiały kompozytowe) gwarantuje najlepszą funkcjonalność nawet w najcięższych warunkach, tak wewnętrznych jak i zewnętrznych.W obecnych czasach aplikowanie mydła w bryłkach idzie już do przeszłości. Coraz to więcej osób szanujących schludność i funkcjonalność urządzeń, ma dość twardych mydeł i cieknących mydelniczek, które są nieładne i wbrew pozorom blokują zachowanie czystości. Domowe dozowniki na mydło w płynie w niczym nie przywodzą tych z lecznicy, szpitali, bądź ogólnych szaletów, są gustowne i porządne.


dozownik na mydło
Source: pixabay.com
W komplecie z pozostałymi łazienkowymi dodatkami potrafią być nie tylko nadzwyczaj praktycznym, wygodnym gadżetem, lecz też tworzyć ozdobę łazienki wpisując się kolorystycznie w jej wizerunek, bądź wprost przeciwnie, mocno z nim kontrastując. Dostępne na rynku wzory pozwalają wyselekcjonować coś dla siebie nawet bardzo wymagającym klientom. Zwykle spotykane dozowniki wykorzystują automatyczne wyciskanie płynu z dozownika. Bardziej skomplikowane modele potrafią funkcjonować na fotokomórkę - podajnik (sprawdź stronę) mydła w płynie.

Tags: łazienka, higiena, sprzęt, insekty