Do przewożenia których towarów mogą służyć kartony teleskopowe?

Posted on 03/02/2022 8:02am

Każdy produkt, który kupujemy w sklepie powinien być w coś opakowany. Zazwyczaj są to pudełka albo jakaś folia. Także jak dostajemy za pomocą poczty jakąś większą przesyłkę, jest ona opakowana w jakieś pudło.


Jeśli potrzebne Ci jakiekolwiek kartony do pakowania produktów albo ich przewiezienia, mógłbyś przyjść do firmy, która zajmuje się każdego dnia opakowaniami.
Może pomóc Ci dobrać właściwy rodzaj pudła. W takiej firmie można by wybierać spośród mnóstwa wariantów pudełek. Są to opakowania (producent opakowań) niemałej jakości. Mogą to być długie kartony dopasowane do długości palety. Każdy karton można by dopasować do nietypowego rozmiaru produktu przy wykorzystaniu teleskopowych kartonów z regulowaną wysokością. Spółka pomoże ci znaleźć odpowiedni wymiar kartonu. Są one z falistej tektury co przynosi trwałą oraz wytrzymałą ochronę w czasie transportu. Duży wybór kartonów ułatwia magazynowanie. Do długich towarów wystarczy dobrać długi karton.


kartony
Author: Marcin Polak
Source: http://www.flickr.com


Długie kartony z otwarciem na długim boku są wykonane z tektury 5-warstwowej. Posiadają one długie otwarcie, jakie umożliwia wyjmowanie i wkładanie przedmiotów. Są one mocne i zabezpieczają rzecz przed wilgocią oraz zmianą temperatury. Dodatkowe wzmocnienie stanowią ochronne pokrywy, które zachodzą na wierzch i dzięki temu podwajają grubość tektury. Sprzedawane są w pudełkach po 10 sztuk, a proponowana cena jest ceną za pełny karton. Teleskopowy karton jest dostosowany do długości przedmiotu. Pokrywa tego kartonu zachodzi na spód i dopasowuje się do długości produktu. Jest wykonany z falistej tektury 3-warstwowej i ma wytrzymałość do 20 kg.
Istnieją w sprzedaży także kartony utworzone z myślą o ciężkich uwarunkowaniach podczas przewożenia. Wykonane są z 7-warstwowej tektury, która ochrania rzecz przed uderzeniami oraz zmianami temperatury. Przydają się do przewożenia części metalowych, kotłów oraz przyrządów przemysłowych.

Tags: sport, metal, pudełka, firma