Do jakiego celu oprócz oczywiście notowania może służyć długopis?

Posted on 06/03/2018 11:42am

Jeśli masz swoją firmę i nie wiesz co jeszcze mogłoby pomóc Ci w jej skutecznej promocji, to należałoby zapytać się o zdanie jakiegoś członka personelu dobrej agencji reklamowej.


Na pewno zaproponuje jakieś tak zwane nośniki reklamy, takie jak np. kalendarze lub długopisy.


szafka
Author: Christian Aleksander
Source: http://www.flickr.com


długopis z profilowanym trzonem
Dla przykładu długopis z profilowanym trzonem, na którym można zamieścić nadruk z nazwą Twej spółki. Tego typu długopis - (ważny link) mógłby zostać wyprodukowany z plastiku lub przykładowo z metalu połączonego z gumą. Ten ostatni składnik powoduje, że wspomniane narzędzie lepiej utrzymuje się w ręku, co jest przecież niezwykle istotne w czasie pisania. Aż chce się go wykorzystywać przez jak najdłuższy czas. Jest to naturalnie niezwykle korzystne dla każdego zachwalanego przez tego typu pisak interesu. To zatem jeden z najbardziej korzystnych cenowo i najbardziej skutecznych sposobów na reklamę Twej firmy.


Warto dodać, że dla zamawiającej osoby w agencji marketingowej tego typu tzw. gadżet reklamowy spółki jest niezwykle tani. Cena oscyluje koło kwoty kilkudziesięciu groszy, chociaż jest ona zależna od wzorca długopisu oraz nakładu, w którym ma być on przygotowany. Naturalnie takie detale jak barwa tuszu czy samego towaru, jakim jest długopis z profilowanym trzonem jest kwestią do ustalenia.


A jak długi jest termin realizacji takiego zamówienia? To już zależy od nakładu oraz aktualnego tzw. zajęcia agendy reklamowej, jednak czas ten może liczyć od kilku do kilkunastu dni. Zamówione długopisy mogą zostać przesłane za pomocą na przykład firmy kurierskiej.

Tags: natura, pomoc, element, skład