Dlaczego warto się zdecydować na ubezpieczenie NN?

Posted on 22/05/2021 8:12am

Nieszczęśliwe wypadki mogą przydarzyć się na każdym kroku i nierzadko w najmniej oczekiwanej chwili. Skradziony ekwipunek w trakcie długo wyczekiwanego urlopu, kontuzja w czasie praktykowania sportu, bądź wypadek w pracy.


Nie można uniknąć tychże sytuacji, lecz powinniśmy ubezpieczyć się od ich przykrych konsekwencji. Do najczęstszych wypadków, jakie są odnotowywane poprzez ubezpieczycieli należą urazy kończyn górnych i dolnych, urazy głowy i twarzy.

Te informacje pochłonęły Cię zupełnie? Jeżeli tak jest, to przeczytaj więcej ssawka do tapicerki danych na pozostałych witrynach - odnajdziesz je, klikając w odsyłacz poniżej.

Nie trzeba uprawiać sportów ekstremalnych – wystarczą powszednie domowe prace, jak wieszanie firan. W czasie owej prozaicznej czynności bardzo łatwo można np. złamać obydwie ręce po czym być wyłączonym z aktywnego życia przez parę tygodni. Wypłacone świadczenie w formie kilku tysięcy złotych jedynie lekko uśmierzy ból, ale ponadprogramowe środki pomogą w terapii i uzupełnieniu budżetu domowego.

Kliknij ten link i sprawdź tu sprzęt do makijażu permanentnego podobne informacje na opisywany temat - one na pewno Cię zaciekawią, więc nie zwlekaj zbyt długo:)

Zdarzają się jednak groźniejsze wypadki powodujące nie tylko trwały uszczerbek na zdrowiu.


dom
Author: Nina Matthews
Source: http://www.flickr.com


Ubezpieczenie NNW jest polisą uzupełniającą oraz dobrowolną. Powinien mieć ją każdy, bowiem jej zakres nie sprowadza się jedynie do zabezpieczenia w przypadku doznanego urazu. Polisa to także ochrona dla osób najbliższych. Jeśli ubezpieczony doświadczy nieszczęśliwego wypadku, w wyniku którego potrzebował będzie stałej opieki, wówczas otrzymać może świadczenie pokrywające koszty leczenia a także rehabilitacji.
Natomiast w razie śmierci ubezpieczonego, wykupione ubezpieczenie zabezpieczy przyszłość najbliższych. Ubezpieczenie od nieszczęśliwego wypadku to konieczne zabezpieczenie dla wszystkich – dla ludzi wykonujących pracę w domu albo w biurze a także dla biznesmenów.

Tags: twarz, biznes, budżet