Dlaczego smycze reklamowe są tak dobrym oraz niedrogim środkiem promocyjnym?

Posted on 02/11/2019 7:15am

Większość agencji marketingowych proponuje swoim interesantom różne tak zwane środki reklamy. Okazują się być to m.in. przedmioty, na których można by zamieścić napis z przykładowo nazwą firmy i jej logo.


Takimi środkami przekazu mogłyby być dla przykładu kubki, koszulki czy też notesy.


smycze z nadrukiem
Author: Petras Gagilas
Source: http://www.flickr.com
Nie mniej znane są zawierające tak zwany karabińczyk smycze, czyli specjalne wstążeczki, do których można zamocować pęk kluczyków. Potem można by tego typu smycz np. powiesić sobie na szyi lub w domu na wyznaczonym do tego celu haczyku. Wspomniany karabińczyk może być zrobiony ze stali lub z plastiku. Sam surowiec, z jakiego natomiast stworzona jest smycz musi być przyjemny w dotyku, ponieważ ma on wielokrotnie styczność z gołym ciałem. Należałoby też podkreślić, że w przeciwieństwie do przykładowo notesu czy kubka, takie smycze - link do strony| - z nadrukiem są w o wiele większym stopniu trwałe i praktyczne. Co również godne jest zaznaczenia, może ona być wykonana w praktycznie jakimkolwiek kolorze. Druk mógłby zostać wykonany przykładowo techniką sitodrukową lub sublimacyjną, dzięki czemu jest on odporny na przykładowo wodę.


Jest to niezwykle popularny środek przekazu reklamy, gdyż tego typu smycze z nadrukiem są dosyć niedrogie oraz bardzo trwałe w użytkowaniu. Najczęściej bywają one kupowane przez różnego typu firmy, organizatorów konferencji, kluby sportowe czy dealerów samochodów.


Tego typu smycze z nadrukiem to bardzo przydatna pamiątka, jaką można by ofiarować dotychczasowym czy potencjalnym interesantom.

Masz jeszcze chwilę? Jeżeli tak, to zachęcamy Cię do następnej strony, gdzie znajdziesz pouczające artykuły - kliknij w link folia kalisz.

Przez znaczny okres będzie przypominać im o istnieniu naszej spółki.

Tags: części, reklamy, marketing