DAF Trucks - a więc, holenderski producent samochodizków ciężarowych wraz z siedzibą wewnątrz Gdańsku

Posted on 10/01/2019 7:36am

Czym jest "DAF"? W jakim miejscu posiada własną główną siedzibę oraz kiedy został założony? Gdzie w Polsce posiada własne oddziały? To wszystko oraz jeszcze bardziej dużo nie posiadając najmniejszego problemiku odnajdziesz w środku naszego najnowszego - dopiero co wydzierganego - świeżuteńkiego artykuliku!
szkolenie
Author: TijsB
Source: http://www.flickr.com


outdoor
Author: PURMO
Source: PURMO


"DAF", a dokładniej "DAF Trucks NV" - to przedsiębiorstwo -> http://www.logomat.com.pl/ - która zajmuje się produkowaniem samochodów ciężarowych, która ma własną główną siedzibę w Eindhoven wewnątrz Holandii.

Zainteresował Cię nasz post? W takim razie zaloguj się na naszą nową stronę - tam można zobaczyć tutaj (http://www.robak.konin.pl/oferta/nowosci) zajmujące fakty, które dla Ciebie stworzyliśmy.

Owa przedsiębiorstwo została założona pierwszego kwietnia tysiąc dziewięćset dwudziestego ósmego roku i prosperuje aż po dzionek dzisiejszy, zajmując się nie tylko napomkniętymi samochodami ciężarowymi, ale również swego czasu samochodami typu osobowego, oraz nawet i Autobusami, czy tak zwanymi "Dostawczakami". Firma zatrudnia powyżej 9700 osób (przeliczenie z 2015 roczku) na calutkim świecie, wewnątrz tego w naszej rodzimej Polsce. Wewnątrz naszym państwie powstało jej parę oddziałów: Olsztyn, Szczecin, czy też Koszalin, nie wspominając już o Białymstoku, czy Toruniu, a także najmocniej nasze osoby interesującego dziś Gdańska. DAF Gdańsk odnajdziemy na ulicy Lubowidzkiej 33, w godzinach od poniedziałku aż do piątku - od ósmej do 21:00, oraz w sobotę również od ósmej ale do 16:00. Warto tu wspomnieć, iż DAF Gdańsk podobnie jak calutka przedsiębiorstwo, należy w danych czasach do tak nazywanej Grupy DBK, oraz to pod tej firmy szyldem należy poszukiwać wytworów marki DAF.
Z tego powodu przestań się ociągać oraz odwiedź najbliższy serwis, lub zerknij do sieci aby poznać bardziej dużo szczegółów na temacik jednej spośród najlepszych marek Holenderskich samochodów typu ciężarowego!

Tags: Auto, WC, firma, firm, sposób