Czy zmiana rozmiaru dwukolorowych obrączek jest wykonalna?

Posted on 23/07/2020 7:56am

Duża część z nas stała już albo zamierza stanąć w przyszłości przed ołtarzem. Wymagane jest jednak m.in. wcześniejsze kupienie obrączek. Przy tej okazji mogą pojawić się pewne pytania, na które z chęcią odpowie każdy złotnik.


blacha ryflowana wysokiej jakości
Author: Mark Gaw
Source: http://www.flickr.com


Jedno z nich mogłoby tyczyć się tego, czy można powiększyć albo pomniejszyć różnego rodzaju pierścionki. Te wyprodukowane z dwóch rodzajów złotego kruszcu są trochę bardziej trudne przy zmianie rozmiaru niż typowe obrączki jednoKolorowe. Jakkolwiek jednak przy zastosowaniu nowoczesnej technologii jest to w większej części wypadków możliwe. Analogiczne ta sprawa prezentuje się w przypadku np.

Ciekawi Cię omawiany temat? Jeżeli tak, to pod tym odsyłaczem (http://termoaparatura.com.pl/pl/article/90/czujniki_rezystancyjne) odnajdziesz podobne ciekawe informacje, których nie zapomnisz przez długi czas.

zmniejszania obrączek, które posiadają jakieś kamienie. Niestety nie w każdym wypadku jest to wykonalne (im jest ich więcej, tym jest to bardziej skomplikowane), lecz w co poniektórych przypadkach czynność zmiany rozmiaru może skończyć się powodzeniem. Jeśli chciałbyś powiększyć możliwość, że w Twoim wypadku również się to uda oraz interesuje Cię kompetentny jubiler (sprawdź ofertę szmaragdu) Kraków jest miastem, w którym na pewno go znajdziesz. Jeśli taka korekta nie będzie wykonalna, wykona on nowe obrączki w większym rozmiarze i umieści na nich kamyki z obecnej obrączki.


jubiler Kraków
Author: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Source: http://www.flickr.com


Kolejne pytanie mogłoby dotyczyć sprawy wyboru należytego kamienia. Warto jest podjąć odpowiednią decyzję, ponieważ jeśli jako oprawę wybierzemy względnie tanie cyrkonie, to musimy mieć na uwadze fakt, że z czasem ulegną one zmatowieniu albo się nawet pokruszą. Z tego też powodu o wiele korzystniej jest dobrać naturalne kamienie, czyli diamenty. Jedyne, co mogłoby porysować ich powierzchnię, to inny diament.
Niezależnie od zastosowania możliwych dekoracji, pierścionki można raz na jakiś czas odświeżać. Jest to niezwykle szybka i niedroga usługa, a z pewnością może wywołać uśmiech na ustach posiadacza pierścionka.

Tags: Kolor, prezent, części, usługa