Czy warto zafundować sobie tatuaż?

Posted on 05/12/2017 2:42pm

Tatuaż upiększa twe ciało, jednakże pamiętaj że to dekoracja na całe życie. Nierzadko odwzorowuje osobowość, ale może również popsuć dotychczasowy wygląd.


Na pewno powinieneś przynajmniej 2 razy przemyśleć sprawę, zanim zdecydujesz się na zafundowanie sobie tatuażu.


billboardy
Author: home&you
Source: home&you


To decyzja na resztę życia. Nie powinieneś kierować się jedynie swym dzisiejszym kaprysem, bowiem skutek jest nieodwracalny. Mnóstwo osób jest zachwyconych swoim nowym wizerunkiem przez całe życie, inni pragną go usunąć po paru latach. Amatorowie tatuaży często posiadają ich więcej. Kojarzą im się z wspaniałymi miejscami oraz wspomnieniami, które w każdej chwili będą mogli sobie przytoczyć. Najogromniejszym plusem posiadania tatuażu będzie to, iż poczujesz się wyjątkową indywidualistką. Twa skóra stanie się płótnem, na którym powstało dzieło malarskie, coś co będziesz podziwiała do końca swego życia. Tatuaże są w stanie pokazać twą indywidualność, życiowe myśli oraz uczucia.
Koszt wykonania tatuażu może wahać się od 100 zł do nawet paru tysięcy zł. Zależy to od studia, rozmiarów rysunku jak też mnóstwa pozostałych czynników. Wielu zawodowców proponuje tatuaż artystyczny, biało - czarny, barwny, a także przykrywanie starych tatuaży. Wykorzystywane są najwyższej jakości barwniki w pełnej gamie kolorystycznej. Możesz przynieść swój wzór albo wybrać jakiś spośród wielu tysięcy wzorków z folderów studia. Współcześnie modne są: podobizny buzi osób, zwierzaków: lwy, kwiaty. Cały czas z mody nie wychodzą też serca.


Współcześnie istnieje duża gama dzieł sztuki na skórze: tatuaże stałe, biotatuaże, make-up permanentny oraz tatuaże z henny. Nie musisz mieć tatuażu do końca życia. Gdy się znudzi, możesz go usunąć. Niestety to sporo kosztuje i jest dość ryzykowne.

Tags: kwiaty, wygląd, ciało, efekt, opon