Czy Twoje dziecko ciągle maluje po ścianach? Znamy sposób, by pokochało coś zupełnie innego

Posted on 11/05/2020 7:32am

Powstrzymanie artystycznych ambicji malucha nie jest do osiągnięcia, nie możesz przecież ciągle przy nim być. Po drugie zabijanie kreatywności w maluchu może doprowadzić w późniejszym okresie egzystencji do poważnych depresji.


mieszkanie gotowe do odbioru technicznego
Author: Gunnar Grimnes
Source: http://www.flickr.com


obraz
Author: M 93
Source: http://www.flickr.com


mata wodna do rysowania
Author: ZM Pekpol
Source: ZM Pekpol


Co zatem robić, gdy masz już dość upiększonych rysunkami ścian?


Jednym z rozwiązań jest wykorzystanie wodoodpornych i odpornych na ścieranie farb, lecz jest to kosztowna inwestycja maty wodne do rysowania.

Czy odnośnie prezentowanej tematyki masz więcej pytań? Jeżeli tak, kliknij ten link - to nie powinno za żadne skarby umknąć Twojej uwadze!

Nie opłaca się pomalować takimi farbami wyłącznie pokoju dziecka, gdyż nie dopilnujesz tego, aby wyłącznie w nim rysowało. Co więcej każdorazowo trzeba będzie zmywać malowidła ze ścian. Nie wspominając już nawet, że opcję tę można by przemyśleć w kontekście remontu albo dekorowania domu. My natomiast polecamy Ci kupno maty wodnej. Czym owa mata - http://www.infinitex.pl/maty-ceramiczne/ - wodna do rysowania jest? Zacznijmy od tego, że znajdziesz ja w parunastu rozmiarach i rodzajach. Produkowane są maty tęczowe, w kolorowe groszki lub jednobarwne wraz z pisakami wodnymi. Materiał z jakiego wykonana jest mata jest wielorazowego użytku, jest delikatny, toteż nie zrani skóry dziecka. Jak zatem działa ta mata? Trzeba wypełnić dołączony do kompletu flamaster wodą, nie musi być destylowana, przepiękne mocne barwy zaczną się ukazywać. Twoje dziecko będzie mogło malować dowolne wzory, nawet bez konieczności korzystania z pisaka, gdyż wystarczy, że zmoczy swe dłonie albo stopy i rozpocznie jeszcze bardziej fascynującą formę zabawy sprawdź ofertę na stronie. Możesz pozostawić dziecko samo bez żadnych obaw, że pobrudzi ściany, meble, ubranie. Nawet flamaster jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia pociechy, gdyż jest wypełniany zwyczajną wodą.
Kiedy maluch skończy malować wystarczy, że pozostawisz matę aż woda na niej wyschnie i złożysz – to wszystko, musisz jej prać.


Mata wodna do rysowania da twej pociesze mnóstwo frajdy z rysowania w zupełnie zaczarowany dla niego sposób, zaś Ty będziesz spokojna o ściany oraz zdrowie dziecka.

Tags: inwestycja, skóry, domu, sposób, rodzaj