Czy skuteczniejsza promocja to kasetony czy tablice ledowe oraz które z nich są tańsze?

Posted on 27/01/2022 7:41am

Jeżeli chciałbyś wyróżnić własny sklep albo lokal usługowy z otoczenia, a nie wiesz w jaki sposób to wykonać, przeczytaj niniejszy tekst, który przybliży Ci najbardziej istotne aspekty.


Kasetony reklamowe mają dużą przewagę nad ekranami ledowymi, ponieważ są stanowczo mniej kosztowne.
wałek folii


Zezwalają na wyróżnienie się spomiędzy otoczenia. Zwłaszcza zaraz po zamontowaniu, ponieważ wraz z upływem czasu ludzie, którzy przechodzą obok, zaczynają się do kasetonów przyzwyczajać i przestają je po prostu dostrzegać.

Opisywana tutaj problematyka jest dla Ciebie cenna? Jeżeli tak, to wejdź do serwisu nadstawka paletowe, który proponuje zbliżone zagadnienia.

Przyjmuje się, że typowy mieszkaniec naszego kraju posiada kontakt z około 5 tysiącami reklamowych przekazów na dzień. Kasetony pomimo tego, że nie jest to najbardziej nowoczesny pomysł, można zaliczyć do niezawodnych metod promocji. Jest tak z tego powodu, ponieważ są prawidłowo widoczne rankiem, wieczorem oraz w nocy. Czas kontaktu z kasetonami jest dłuższy niż jest to w wypadku oklejania punktu folią tradycyjną. Dużego znaczenia nabiera to zimą oraz jesienią, kiedy dni są krótkie, a słońca jest relatywnie niewiele. Kiedy zastanawiasz się nad kupieniem kasetonu, trzeba zwracać uwagę na otoczenie, w jakim tego typu reklama ma być zamieszczona. Jeżeli dookoła nie znajduje się wiele reklam takiego rodzaju, to kaseton będzie dość skuteczny, aby pozyskać uwagę odbiorców.


zobacz www
Author: Long Nguyen
Source: http://www.flickr.com


Badania pokazują, że reklama usytuowana na tablicy LED w połączeniu z promocjami cnowymi daje 20% wzrostu sprzedaży. efektywnie przyciąga ona uwagę. Dynamiczny przekaz nie zezwala na przyzwyczajenie się do reklamy oraz nie pozwala podświadomie jej ominąć. Przekazy na tablicy ledowej można by zmieniać w zależności od pory dnia. Można by na tablicach wypromować Produkty, które mogą być nabywane o danej porze dnia. Niezwykle skuteczne sposoby na promocję przy wykorzystaniu monitorów ledowych to połączenie na nich informacyjnej treści z treścią sprzedażową.
Jeżeli klient wie, że taki monitor oprócz promocji wyświetla również godzinę, to odruchowo na niego zerknie, kiedy spieszy się do pracy. Jeśli jest zimno lub upalnie, to z pewnością także podniesie głowę, żeby sprawdzić temperaturę, która panuje w otoczeniu.

Tags: dom, mieszkanie, montaż, Produkty, efekt