Czy ktokolwiek wierzy w siłę kamieni i które właściwości medyczne posiada ametyst?

Posted on 19/08/2020 8:05am

Jest dużo ludzi, którzy wierzą, że niektóre kamienie przynoszą powodzenie. Lecz nie wyłącznie kamienie. Ktoś ma ukochaną maskotkę, jaka niesie mu powodzenie, Ktoś odmienny ozdobę, którą wkłada w ważnych chwilach.


pojemniki
Author: RossinaBossioB


Istnieje niemało przesądów, w które niektórzy niestety wierzą.
Ametyst to kamyk który przynosi powodzenie, a w hebrajskim to kamień oferujący przyjemne sny. Niektórzy wierzą, iż ametyst noszony w pierścionku albo na szyi daje opiekę wysokich sił. Aktualnie ludzie wierzą, że ametyst ochrania także mieszkanie przed złodziejami. A w naukach medycznych ametyst redukuje uporczywe bóle głowy.

Czy wiesz, gdzie także można odszukać inne tego rodzaju materiały? Jeśli nie, to kliknij na ten odnośnik i zerknij na treść (https://domymax.pl/projekty-domow/domy-blizniacze/) zaprezentowanego w tamtym miejscu postu.

Starczy pocierać czoło i skronie boczną stroną kryształu, a potem odłożyć go na dziesięć min. pomiędzy brwiami. Jeśli chorujemy na bezsenność, połóżmy ametyst pod poduszeczkę, wtenczas będziemy zasypiać szybko oraz nie będą nas męczyły nocne koszmary. Jeśli mamy delikatną skórę, starczy obmywać twarz wodą, w jakiej całą noc moczył się ametyst.


Ametyst bardzo dobrze sprawdza się także w klejnotach. Ładnie prezentuje się fioletowy ametyst w pierścionku albo wisiorku. Jeśli szukasz jakiegokolwiek podarunku dla kumpelki, wtenczas biżuteria mająca ametyst sprawdzi się wyśmienicie. Dla niewiast ceniących ponadczasowe piękno, znakomicie sprawdzą się kolczyki zawierające biżuteria z ametystem. Niezwykle prawidłowo komponuje się on również ze złotem jak i ze srebrem.


Znakomitym podarunkiem dla ukochanej będzie srebrny pierścionek zawierający ametyst. Jest to wspaniały prezent, za który ukochana będzie bardzo Tobie dziękować oraz zapewne taki podarunek niezwykle jej się spodoba.

Tags: biżuteria, mieszkanie, oczy, SPA, wygląd