Czy jojo z drewna mogłoby być ciekawym gadżetem reklamowym?

Posted on 03/12/2022 8:28am

Dziś mamy dużo idei na produkty reklamowe. Mogłyby to być koszulki, polary czy długopisy. Jest jednak jeszcze coś, co może być znakomitym gadżetem i doskonałą zabawką.
Wnętrza
Source: ladym.com.pl


Może to być dla przykładu dobrze znane jojo z drewna. Zasada jego działania jest bardzo prosa. Jeśli chcemy efektownie zabawiać się takim jo-jo, należy palec włożyć w wykonaną ze sznureczka pętelkę. Trzeba także dokładnie owinąć sznureczek na osi i opuścić jo-jo we właściwej sekundzie, następnie powinniśmy szarpnąć ją delikatnie w górę. Jest to doskonały sposób dla spółek na gadżet reklamowy. Na dość sporej wielkości jo-jo można by za pomocą grawera laserowego albo tampoDruku zamieścić logotyp firmy i rozdawać gadżety swym interesantom. Minimalna wielkość zlecenia to pięćset sztuk. Jest to zabaweczka w postaci ciężarka, jaki zawieszony jest na sznurku.


Jest to niezwykle oryginalny gadżet promocyjny, jaki spowoduje, że na twarzy malucha pojawi się uśmiech.

Zaciekawił Cię nasz artykuł? Wystarczy wejść w poniższy link i można zobaczyć ponadto (https://www.collegium-novum.eu/blog,11.html) kolejne nasze publikacje. Myślimy, że także przypadną Ci do gustu.

Jeżeli obdarujesz nabywców takim produktem, mogłabyś mieć pewność, że Twoja firma będzie pamiętana na długo. Cena takiego gadżetu jest stosunkowo niska, zatem dowolna firma mogłaby sobie zezwolić na jego zakup. Gotowy produkt może kosztować jedynie kilka złotych. Ważne jest, żeby towar miał certyfikat FSC lub CE. Jest to znakomity pomysł na prezent dla bliskiej osoby, którą chcemy jakoś zaskoczyć.
Taka zabawka na pewno wywoła uśmiech na twarzy niejednego klienta. Co najbardziej istotne nasza spółka na pewno zapadnie jemu w pamięć oraz będzie często powracał do nas po potrzebne jemu towary, które produkuje Twoja spółka.

Tags: oczy, twarz, Druk, marketing