Czy eko notes może zostać gadżetem promocyjnym spółki?

Posted on 17/08/2022 8:03am

Dzisiaj często wymagamy jakiegokolwiek notatnika, aby zdołać coś zanotować. Znakomitym pomysłem mógłby zostać tu notes z gumową tasiemką, jaki także doskonale mógłby nadawać się na upominek.


Taki eko notatnik z gumową tasiemką może zostać dowolnie zadrukowany, co może być znakomitym rozwiązaniem na gadżet reklamowy firmy.
Gwiazda betlejemska
Author: STARS FOR EUROPE
Source: STARS FOR EUROPE


efektowny notes na tradycyjnej spirali jest doskonałą alternatywą dla notatników z typowymi plastikowymi spiralami. Jest on wykonany w stu procentach z papieru pochodzącego z recyklingu. Tego typu notes zamówić możemy w formie terminarza. Dostępny jest z okładką oraz kartkami wykonanymi z papieru offsetowego.

Jeśli ciekawi Cię opisywana tematyka, to poczytaj tutaj (http://www.peakpackaging.pl/fitmensy) pozostałe dane na omawiany temat. Będą równie ciekawe i zapadną Ci w pamięć na długi czas.

W zestawie może być jeszcze pisak z tworzywa sztucznego. Z gumy tasiemka przytrzymuje długopis oraz zamyka notatnik.


sklep - rzut
Author: centralniak
Source: http://www.flickr.com


Możemy kupić jeszcze notes z wewnętrzną kieszenią na wizytówki oraz małe notatki. Tego typu notatnik zazwyczaj ma 120 kartek w linię. Dodatkowo jest zamykany na gumową tasiemkę. Innym notesem mógłby zostać fajny notatnik z usztywnianą okładką z ekologicznej skóry. Posiada on wszechstronne wykorzystanie. Ten notatnik posiada 160 stron na notatki. W środku jest praktyczna zakładka w odcieniu notesu. Ma on wygodne zapięcie na gumkę. W jeszcze odmiennym notesie twarda okładka jest zamykana na gumkę w tym samym odcieniu co pokryte są boki kartek. Ma przydatną zakładkę na pisak. Nadruk na notesie mógłby być bardzo ciekawym dodatkiem oraz może podwyższyć dostojność notesu.
Jest okazja samodzielnego zaprojektowania nadruku na notatniku. Okres realizacji zamówienia jest bardzo prędki. Tego typu notatnik łatwo można wziąć ze sobą ponieważ jest bardzo poręczny.

Tags: moc, papier, pomysł, rozwiązanie, efekt