Czy długopis mógłby okazać się niezłym gadżetem reklamowym?

Posted on 02/12/2021 7:39am

Dziś gadżety marketingowe ma niemal każda firma. Mogą to być czapki, bluzy, koszulki czy smycze. Każda firma chce, żeby była na długi okres czasu pamiętana i oferuje tego typu gadżety marketingowe, które wykorzystujemy bardzo często dowolnego dnia.
Mogą to być dla przykładu długopisy, bez których podpisanie jakiegokolwiek dokumentu jest niemożliwe.


Agencje reklamowe proponują dla przykładu długopis Swing, który jest wykonany z metalu, a uchwyt ma zakończony gumą. Tego typu długopisy mogą występować w różnych barwach i mogą mieć przeróżne nadruki w zależnie od firmy, którą reklamują. W wielu agencjach reklamowych jest minimalna liczba, którą należy zamówić. Zazwyczaj jest to tysiąc sztuk. Cena jednej sztuki tego długopisu wynosi ok. złotówki. Jest to pisak dla nie wymagającego klienta. Ma standardowy, niebieski wkład i obudowę z chromowanymi elementami. Powoduje to, że za małą cenę można by cieszyć się z tego gadżetu reklamowego, jaki codziennie jest niezwykle przydatny.


Lampy pełnie kolorów
Author: Lamps&Co.
Source: Lamps&Co.


Długopis Swing może z powodzeniem wpasować się do każdej kampanii promocyjnej, ponieważ Klient ma tu do wyboru dużą gamę kolorystyczną i okazję wytworzenia dowolnego nadruku albo logotypu firmy.

Warto zobaczyć następujący link (https://sklep.acana.com.pl/68-orijen-dla-psa), żeby poza tym dowiedzieć się czegoś fascynującego na ten temat, zatem kliknij tu i poznaj inne teksty.

Najpopularniejszą techniką zadruku na małych produktach reklamowych stworzonych z metalu czy też tworzyw sztucznych jest tampodruk. Do matrycy z farbą przykładany jest stempel, który określany jest tamponem.

Jeśli chcesz uzyskać nie mniej absorbujące informacje na omawiany wątek, to przenieś się do tekstu (https://www.permanent24.pl/pl/p/Lidooxin-krem-znieczulajacy-z-Lidokaina-11/140), który skupia cenne wiadomości odnoszące się do prezentowanego problemu.

Odbity na nim widok przenoszony
jest na konkretny produkt. Największym ograniczeniem tej techniki jest niewielkie pole znakowania. Główną zaletą takiej techniki jest jej mały koszt i wysoka jakość wykonywanych nadruków.
Jeżeli posiadasz jakąś firmę oraz ciekawią Cię gadżety marketingowe, jakie zarazem będą przydatne dla odbiorcy, wybierz tego typu długopisy. Koszt wytworzenia takich gadżetów jest naprawdę niezwykle mały, a logo firmy na długopisie na długi czas pozostanie kontrahentowi w głowie.

Tags: długopisy, firmy, długopis, produkt, towar