Częste mity związane z doborem ubrań? Jakie są i czy dotyczą nas ? Czy znamy je z naszego doświadczenia?

Posted on 17/09/2021 2:23pm

Nie ulega wątpliwości, iż obecna moda jest na pewno w większym stopniu liberalna jak również otwarta aniżeli ta sprzed sześćdziesięciu lat. Jest w związku z tym mniejsza ilość zasad, a więcej swobody, jest zdecydowanie sporo trendów.


Wciąż natomiast spotkać się możemy z mitami, które ograniczają radość z eksperymentowaniem z modą. Dobrze jest je obalić i się o nie nie martwić, nie ma znaczenia o czym mowa, czy to szaliki Warszawa, albo walizki Bydgoszcz (polecana przez nas strona).

Dość często mówi się przykładowo, iż niektóre ciuchy wyglądają dobrze jedynie na wysokich i szczupłych kobietach. To mit, gdyż jeżeli jakaś rzecz nie wygląda na nas dobrze, to najpewniej jest w ten sposób dlatego, że określony fason nie pasuje do naszego rodzaju sylwetki. Nie ma to jednak związku z rozmiarem, który nosimy. Inny mit mówi o tym, że im mamy większy rozmiar, tym nie powinniśmy ubierać drobnych deseni. Nie możemy rozmiarów dzielić na mniejsze i duże, lecz na te, w których jest nam dobrze jak i na te, które tego zadania nie spełniają.

sklep z damskimi torebkami
Source: pixabay.com
Ofiarą takiego mitu padają na pewno poprzeczne pasy, które według ogólnych sądów poszerzają oraz na ich ubieranie mogą sobie pozwolić tylko najbardziej szczupłe dziewczyny.

Jeśli zaprezentowane w niniejszym poście informacje są dla Ciebie emocjonujące, to oprócz tego, który publikuje analogiczne teksty.

Jeszcze kolejny mit mówi o tym, że kupujemy to, za co zapłaciliśmy. Faktem jest, iż jakość kosztuje, natomiast nie każda kosztowna rzecz taką jakość prezentuje. Wiadomo nie od dziś, iż cena artykułu powinna zależeć również od tego, jak dany produkt został wykonany, oraz tyczy się to różnego rodzaju rzeczy, jak dresy męskie lotto czy pas poporodowy (zobacz link). Płacimy w związku z tym za to, za co chcemy zapłacić, to znaczy za markę, za skojarzenia ze znaną osobą, za swego rodzaju trend.


Musimy sami mieć świadomość, za jakie rzeczy ma sens zapłacić więcej gotówki, ale także mieć świadomość, iż nawet niesamowicie drogie rzeczy mogą prezentować się tanio. Dobrze w związku z tym wiedzieć, jak wygląda różnica pomiędzy skórą cielęcą oraz skórą ekologiczną, ponieważ tylko w takim wypadku z pełną świadomością można wydać pieniądze i cieszyć się z właściwego zakupu.wejdź na stronę leżanki do masażu leżanki do masażuTakie mity, jak widzimy są dość powszechne, lecz nie sprawdzają się w rzeczywistości, nie warto więc się nimi za bardzo przejmować.

Tags: ubrania, zakupy, paski, Rozmiar, dresy