Czemu warto wykorzystywać tradycyjne sposoby na dotarcie do klientów? Czy plakatowanie jest dobrym sposobem?

Posted on 23/05/2020 7:46am

Zdecydowanie żyjemy w cyfrowych czasach, znaczy to, iż każdego dnia powszechnie korzystamy z możliwości najnowszych technologii. Nie dziwi już obecnie nikogo to, że dostęp do sieci jest właściwie niczym nieograniczony, że umawiamy się z przyjaciółmi przez media społecznościowe, a też to, że robimy zakupy online.


Nie zmienia to jednak faktu, iż życie poza siecią zwyczajnie się toczy i tam także korzystnie promować swoją ofertę.
Gry planszowe
Author: Will Merydith
Source: http://www.flickr.com


apteka


Chociaż coraz więcej firm zwiększa swoje budżety na działania promocyjne online, to jednak korzystnie jest przeznaczyć część środków finansowych na tradycyjną promocję. Dobrą opcją, która zawsze się sprawdza jest plakatowanie. Czemu to działa? Bo umiejscowienie ciekawych, przykuwających uwagę plakatów zawsze zwraca uwagę. Zwłaszcza jak zrobimy to w miejscu, w jakim przebywa dużo osób.


Nie ma możliwości, by zostały niezauważone. Wiadomym jest, że w większych miastach, np. w Krakowie jest sporo tego rodzaju przekazów reklamowych, tak więc powstaje obawa, iż nasza reklama może zostać niedostrzeżona.

Szukając godnych obejrzenia tekstów, wejdź na na ten link. Naprawdę zalecamy tę ofertę (https://www.intersport.pl/sporty/fitness-trening/buty-treningowe-damskie.html), gdyż ona z pewnością także zwabi Twój wzrok.

Tu oczywiście wszystko w rękach copywriterów i grafików, jacy muszą stworzyć przekaz przykuwający uwagę. Nie zmienia to jednakże faktu, iż osoby rozwieszające plakaty również muszą mieć duże w takim czymś doświadczenie, znać miasto, dokładnie wiedzieć, w jakim miejscu najkorzystniej zdecydować się na taką kampanię.


Dlatego więc lepiej oddać tego typu zadanie profesjonalistom, bo jak plakatowanie Kraków to na tyle duży ośrodek miejski, iż osoba nieznająca miasta może mieć z tym problem. TTego rodzaju firma (koperty z pianką) wszystko odpowiednio zaplanuje, określi rejony miasta, w którym zawisną nasze plakaty, co sprawia, że na tym skorzystamy.

Tags: dom, Internet, miasta, czas