Co możemy znaleźć na aukcjach poleasingowych?

Posted on 29/01/2022 7:42am

Leasing jest jedną z bardziej atrakcyjnych form na finansowanie zakupu sprzętu lub samochodów, jeżeli myślimy o przedsiębiorstwie. Jeżeli jednak nie zainteresował Cię leasing, a nie posiadasz możliwości pozwolenia sobie na kupno przykładowo nowych samochodów, to dobrym wyjściem będzie skorzystanie z aukcji poleasingowych.
Brytfanny
Source: garneczki.pl


Na aukcjach poleasingowych moglibyśmy kupić zupełnie sprawny sprzęt, na którego wykup nie zdecydowali się leasingobiorcy. Jeśli myślimy o powiększeniu floty samochodowej, to aukcja poleasingowa będzie dobrym wyjściem. Wybór produktów, które dostępne są na poleasingowych aukcjach jest naprawdę bardzo szeroki. Trzeba tutaj zaznaczyć, że nie wszystkie wystawione produkty na licytacje poleasingowe były zwrócone przez leasingobiorców po czasie zakończenia umowy. Często jest tak, że na takich licytacjach można odnaleźć dla przykładu samochody, które odebrane zostały leasingobiorcom, ponieważ zalegali oni w opłacaniu rat leasingowych. Na aukcje poleasingowe mogą trafić całkowicie sprawne urządzenia, samochody i urządzenia, ale poziom ich zużycia jest bardzo różny.


Aukcje poleasingowe są dobrym rozwiązaniem, jeśli chcielibyśmy kupić środki trwałe dla przedsiębiorstwa w atrakcyjnych cenach. Większa część organizowanych aukcji odbywa się na internetowych serwisach. Aby wziąć udział w aukcji trzeba założyć konto.

Zobacz ten odnośnik - to bez dwóch zdań świetna propozycja (http://domwina.pl/pol_m_Oferta_Kraj_Portugalia_Tejo-1252.html), która z całą pewnością bardzo Cię zaciekawi! Nie zwlekaj więc i sprawdź już teraz.

W takiej sytuacji dopiero będziemy móc stanąć do licytacji i będziemy móc zaproponować swoją cenę. Nim jednak zalicytujemy w aukcji, należy niezwykle dokładnie się zapoznać z regulaminem organizatora. Początkujący biznesmeni mają niezwykle ciężką sytuację, jeżeli chodzi o możliwości uzyskania finansowania zewnętrznego.
Instytucje finansowe uważają tego typu podmioty za niewiarygodnych wspólników, jeśli nie posiadają oni długiej przeszłości działalności i nie mogliby pochwalić się zyskami na wyznaczonym poziomie. Ta sytuacja powoduje, że nowe podmioty bardzo często decydują się na leasing dla nowych spółek.

Tags: zakup, moc, maszyny, towar, opon