Co może zostać nietypowym etui na pióro?

Posted on 08/11/2019 7:36am

Jednym z najbardziej znanych gadżetów promocyjnych jest produkt, który nawet nie jest rozważany jako nośnik reklamowy. Jest niezwykle użyteczny, niewielki, lekki oraz kolorowy. Każdy z nas spotkał się z takim towarem, ponieważ prawdopodobnie ma taki od długiego czasu u siebie w mieszkaniu.


Tego typu kolorowe karteczki samoprzylepne przypominają nam o potrzebie załatwienia naszych codziennych rzeczy albo zwyczajnie o rzeczach, które musimy kupić w najbliższym czasie w pobliskim markecie.


kolorowe karteczki samoprzylepne
Author: U.S. Army Corps of Engineers Savannah District
Source: http://www.flickr.com
Taki notesik mógłby zostać wykonany w formie np. kwadratowych karteczek o wymiarach ok. 10x8 centymetrów, ale może także przypominać swym wyglądem serduszko, domek albo drzewko czy jabłko. oczywiście różne kartki w notesie mogłyby być w innych kolorach. Część z nich mogłaby zostać nawet fluorescencyjna. Substancja klejąca użyta do wyprodukowania tego typu kartek jest zupełnie usuwalna za pomocą wody. Znakomicie nadają się do pozostawiania informacji tak w pracy, jak i w domu.


spragniona wody|TITLE=uroda]


Co poniektóre typy bloczków (np. te w postaci jabłuszka), mogą posiadać specjalny otwór, do którego można włożyć pióro albo cienkopis. Same kartki są wyprodukowane w gramaturze np. 75g/m kwadratowych.


Patrząc od strony chcącej zareklamować swoje usługi firmy, tego typu kolorowe samoprzylepne (znajdź więcej) karteczki to znakomity pomysł na gustowną oraz nie nachalną reklamę, gdyż logo firmy może zostać usytuowane na dowolnej z np. kilkuset kartek w postaci przynoszącej na myśl znak wodny. Najważniejsze jest to, że prawdopodobni klienci prawdopodobnie będą widzieć promocję mnóstwo razy dziennie.

Tags: gadżet, oczy, rzeczy, wiadomości