Co może zostać nietypowym etui na pióro?

Posted on 05/02/2022 7:28am

Jednym z najbardziej znanych gadżetów promocyjnych jest produkt, który nawet nie jest rozważany jako nośnik reklamowy. Jest niezwykle użyteczny, niewielki, lekki oraz kolorowy. Każdy z nas spotkał się z takim towarem, ponieważ prawdopodobnie ma taki od długiego czasu u siebie w mieszkaniu.


Tego typu kolorowe karteczki samoprzylepne przypominają nam o potrzebie załatwienia naszych codziennych rzeczy albo zwyczajnie o rzeczach, które musimy kupić w najbliższym czasie w pobliskim markecie.
kolorowe karteczki samoprzylepne
Author: U.S. Army Corps of Engineers Savannah District
Source: http://www.flickr.com


Taki notesik mógłby zostać wykonany w formie np. kwadratowych karteczek o wymiarach ok. 10x8 centymetrów, ale może także przypominać swym wyglądem serduszko, domek albo drzewko czy jabłko. oczywiście różne kartki w notesie mogłyby być w innych kolorach. Część z nich mogłaby zostać nawet fluorescencyjna.

Jeśli omawiany tutaj tekst wciągnął Cię i chcesz więcej, to na pewno przypadnie Ci do gustu link do witryny (http://www.sklepmardrew.pl/470-tarcze-do-ciecia), gdzie wyszukasz więcej treści.

Substancja klejąca użyta do wyprodukowania tego typu kartek jest zupełnie usuwalna za pomocą wody. Znakomicie nadają się do pozostawiania informacji tak w pracy, jak i w domu.


spragniona wody|TITLE=uroda]


Co poniektóre typy bloczków (np. te w postaci jabłuszka), mogą posiadać specjalny otwór, do którego można włożyć pióro albo cienkopis. Same kartki są wyprodukowane w gramaturze np. 75g/m kwadratowych.
Patrząc od strony chcącej zareklamować swoje usługi firmy, tego typu kolorowe samoprzylepne karteczki to znakomity pomysł na gustowną oraz nie nachalną reklamę, gdyż logo firmy może zostać usytuowane na dowolnej z np. kilkuset kartek w postaci przynoszącej na myśl znak wodny. Najważniejsze jest to, że prawdopodobni klienci prawdopodobnie będą widzieć promocję mnóstwo razy dziennie.

Tags: gadżet, oczy, rzeczy, wiadomości