Co może uczynić, że zawsze będziesz przygotowany na opad deszczu, i że będziesz się wyróżniał z tłumu?

Posted on 30/11/2022 9:14am

Może się zdarzyć, że idąc do firmy łapie nas deszcz. Dobrze jest posiadać ze sobą płaszcz przeciwdeszczowy albo parasol. Są to rzeczy, które uchronią nas przed zmoknięciem


Możemy mieć w torebce mały parasol w etui, który jest bardzo małym parasolem.


zwierzęta
Author: Poul-Werner Dam
Source: http://www.flickr.com


Jest on umieszczony w eleganckim etui. Stelaż parasola jest wykonany z włókna szklanego i metalu. Czasza parasola składa się z 6 klinów, a poszycie jego wykonane jest z niezwykle cienkiego poliestru. Parasol posiada stalowe kolce i spłaszczony uchwyt, który jest gumowany. Oprócz etui, parasolka ma także pokrowiec wykonany z takiego samego materiału co czasza. Etui ma 18 centymetrów długości i 7,5 cm szerokości. Wielkością oraz wyglądem przypomina etui na okulary. Przez to parasol jest rzeczą, jaką zawsze można posiadać w torebce oraz w ogóle nie pamiętać o nim. Gdy spotka nas deszcz, będziemy gotowi na tego typu sytuację.


Jest to mały parasol, jaki można zakupić w wielu barwach. Etui może zostać zamykane na suwak. To, że parasolka ma aluminowe szyny, powoduje, że jest bardzo odporny. Do wygodnej manetki jest dołączony sznurek, który może służyć do zawieszenia parasolki na nadgarstku. Parasol można także nosić bez etui, gdyż, ma futerał. Po jego złożeniu czaszę spina się cienkim paskiem zapinanym na rzep. Kolce kryją się w uchwycie, co nie powoduje ich wyginania. Parasol jest wielofunkcyjny, zatem mogą go używać również panowie jak i panie.
Jeżeli chciałbyś wyróżniać się tłumu, zakup sobie taki mały parasol w etui , ponieważ spełni on wszelkie Twoje wymogi. Także czasza parasola szybko schnie. Być może kogoś zainteresuje to, że parasol był testowany w tunelu aerodynamicznym.

Tags: Mężczyźni, zakup, firm, przedmioty, skład