Co może być doskonałym wyjściem na chęć zmienienia koloru auta?

Posted on 19/06/2018 5:08pm

Jest bardzo fajny sposób na zmianę koloru pojazdu. Winylowa folia może mieć rozmaity odcień: błyszczący albo matowy. Może ona zastąpić malowanie pojazdu.


Oklejenie pojazdu folią winylową ochrania pojazd przed szkodliwym oddziaływaniem promieni UV i rdzą.
Jednocześnie folia ochrania lakier. Oklejanie samochodów folią zapobiega także porysowaniami przez gałęzie drzew, jeżeli otworzymy przypadkowo drzwi auta zaparkowanego koło drzewa. Oklejanie folią pojazdu mogłoby potrwać od 1 do pięciu dni, lecz czas taki obejmuje już przygotowanie samochodu i demontaż części i ich ponowną instalację. Folia winylowa w zupełności może zastąpić malowanie samochodu oraz prędko pozwoli odmienić kolor środka lokomocji. Folia zdaje próby na wytrzymałość i odporność na działanie sztucznych preparatów. Jeśli folia (sprawdź) jest najwyższej jakości potrafi wytrzymać do pięciu lat. Ale są też takie folie, które potrafią nawet wytrzymać dziesięć lat. Jeżeli chcesz odmienić kolor swojego pojazdu oraz interesuje Cię oklejanie samochodów Kraków jest miejscem, w którym odnajdziesz fachową spółkę, jaka z chęcią zajmie się twoim pojazdem.


zabawy
Author: Waag Society
Source: http://www.flickr.com


Nawet najlepszy kierowca może mieć na drodze jakieś problemy. Za sprawą winylowej folii można by w krótkim czasie zamaskować rezultaty drobnych kolizji. Taka folia (etuo.pl/folie-szkla-asus-zenfone-max-plus-m1) doskonale klei się do przygotowanych do pomalowania części pojazdu, a kosztuje dużo mniej niż nawy lakier. Dla wielbicieli aktywnego odpoczynku znakomitym wyjściem mogłoby być oklejanie auta kamuflażową folią.
Pozostawienie pojazdu za miastem na dłużej może być niebezpieczne. Ale teraz już nie musisz się martwić tym, że twój pojazd przyciągnie zbyt dużo uwagi. Na tle roślinności samochód oklejony folią kamuflażową jest prawie niewidoczny.

Tags: stal, piec, problem, efekt, sposób