Ciekawy pomysł na upominek dla dowolnej aktywnej pani

Posted on 17/10/2020 8:02am

Ciekawym pomysłem na prezent dla dowolnej kobiety, która często jeździ na różne spotkania mógłby być elegancki dodatek do jej torebki w formie niewielkiej kosmetyczki, w której znajdują się wszystkie potrzebne rzeczy.


Bez najmniejszego problemu zmieszczą się w tamtym miejscu cienie do powiek, cążki do paznokci - jednym słowem wszystko to, czego kobieta wymaga, żeby poprawić własny wygląd, a zarazem humor. Dobra kosmetyczka z filcu mogłaby być wytwarzana w różnych wymiarach - choćby 30x20 centymetrów oraz grubości sześć cm. Tego typu kosmetyczka może być zapinana na zamek błyskawiczny, który pod względem kolorystyki będzie współgrał z samą kosmetyczką.

Intryguje Cię ta problematyka? Kliknij ten odnośnik oraz przeczytaj, jak podchodzi do tego tematu inny redaktor w treści (http://www.chryzantemy.pl/chryzantemy-sredniokwiatowe-doniczkowe/) swojego postu.

Dla przykładu jeśli jest ona szara, to suwak może być różowy. Jeżeli zamawia się ją u producenta, często można wybrać dowolne kolory takiego towaru. Warto podkreślić, że filc jest materiałem ekologicznym, zatem z pewnością spodoba się osobom, dla których przyroda jest w życiu istotna.


pieluchy
Source: http://www.sxc.hu/


Taka kosmetyczka może służyć jako przybornik do makijażu lub nawet jako piórnik dla trochę mniejszych klientek. We wnętrzu kosmetyczki jest przegródka, która ułatwia utrzymanie porządku. W takiej pomysłowej przegródce można trzymać różnego typu drobiazgi. Tego typu towar doskonale nadaje się na szykowny podarunek dla każdej pani. Co interesujące można zlecić wykonanie na takiej kosmetyczce własnego napisu lub logo. To mógłby być też doskonały gadżet reklamowy dla określonej grupy klientów. Wykonuje się to za pomocą graweru lub haftu termotransferowego.
Cena takiego produktu nie jest wysoka i może wynosić poniżej pięćdziesiąt PLN.

Interesuje Cię ten tekst? Jeśli tak, to odwiedź źródło a przeczytasz tam atrakcyjne informacje, które na długi czas zapadną Ci w pamięć.

Dowolna kobieta uraduje się z takiego prezentu i zapewne będzie jej się przydawać np. w delegacji.

Tags: podróż, Kolor, producent